Forum Cossacks 3 :: AAR-Y

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: aary

AAR-Y
Autor Wiadomość
Cichor 

Medale: 1 (Więcej...)
Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)

Wysłany: 2010-11-13, 12:03   

L0kasz napisał/a:
PS. Bez niej miałem tylko 4 irony... to już jest niepodważalny dowód #2

Zwracam honor ... i kopalnie, mozesz sobie ją wziąć. :P

Sytuacja jest dosyć dziwna, nie powiem. ;/

Florek 
MC

Medale: Brak

Wysłany: 2010-11-13, 13:17   

Mnie się w naszych grach na HH nie podoba przejmowanie wrogich nacji i budowanie nimi. :S Moim zdaniem to kaleczy i wypacza rozgrywkę w stronę standardowego 1.35 - wszystkie chwyty dozwolone.

L0kasz 
Hetman GeV

Wysłany: 2010-11-13, 13:43   

Zawsze mozna dac Capture Off :)

[NCW] 

1. Miejsce w PLC (Ilość: 1)

Wysłany: 2010-11-13, 15:35   

Jest lepszy sposób:D Pamientam ciekawy pomysł z przejmowaniem wymyslil [NCW]Torq, który po przejęciu nacji eskortował chlopków do wlasnej bazy i dopiero wtedy sie budował:)Wynikało to z tego, że na początku nie wiedzial o mozliwości postawienia th od razu i tak grał, ale potem, to juz dla urozmaicenia tak grywalismy w NCW czasami. Polecam, bardzo fajny sposób na ciekawy rozwoj wydarzen na mapie, kiedy trzeba sie bić o 1 chlopka aby nie trafil do bazy przeciwnika:P

[GP]Warren 
Admin Team :)
łudi łudi, dymi dym

Medale: 6 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 1. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 2) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)

Wysłany: 2010-11-13, 17:40   

Cytat:
który po przejęciu nacji eskortował chlopków do wlasnej bazy

Ja zazwyczaj tak robię. Wolę mieć wszystko w kupie.

Cichor 

Wysłany: 2010-11-13, 20:14   

A po prawdzie to nie ma czasu na to wszystko. ;]

Właśnie z Kikim skończyliśmy grać innowacyjne zasady - 5000 30pt no rules sea wars - dwa kontynenty. Przegrałem po desperackiej obronie. Repek zamieszczę później.

[GP]Warren 
łudi łudi, dymi dym

1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 1. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 2) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)

Wysłany: 2010-11-13, 20:16   

Mniej więcej po ile okrętów mieliście i jakie?

I jak z prochem było?

Jeżeli da się grać te zasady to można je za jakiś czas wprowadzić do ligi nawet.

kikiriki 
spamer

Wysłany: 2010-11-13, 20:28   

http://www.przeklej.pl/pl...or-0023bo4q0bq4
z 2 godz gry miałem do dupy nacje ukr :( wygrałem chyba tylko dzięki temu ze moje sicze były szybsze od wszystkich jednostek cichora i na początku mocna zjechałem mu gospodarkę xD i zapomniałem na początku minek węgla zupować i ama mi potem brakowało 8-)
ogólnie lvl hard LóL :roll:

[GP]Warren 
łudi łudi, dymi dym

Wysłany: 2010-11-13, 20:34   

Tak sobie pomyślałem. Nie wrzucajmy repków. Póki odkrywamy grę niech każdy uczy się sam, a nie kradnie czyjeś pomysły na grę. Będzie to bardziej fair niż robienie z naszej ligi lcna i 'sprzedawanie' taktyk. :)

Cichor 

Wysłany: 2010-11-13, 22:48   

A dlaczego? Ja ciągle czekam na to aż wstawisz, te robione przez siebie. :P

Poza tym to jest nie fair wobec osób mniej obytych z grą. Pewne rzeczy po 3-4 latach gra wydają Ci się oczywiste i wiesz czemu tak się dzieje, a nie inaczej. A tutaj można otrzymać informacje, które ułatwią grę. W końcu o to chodzi w tym portalu, prawda? Jeśli zrobimy to co napisałeś, to zaprzeczymy sensowi istnienia tegoż dzieła.

A co do Gry z Kikim, to sam się zepchnąłem do defensywy. Z uwagi na brak siczy, większe koszty budowy koszar czy tempo produkcji. Potem doszły problemy gospodarcze związane z rajdami. Przez nie zabrakło mi surowców na produkcję okrętów, nie mówiąc o tym, że musiałem utrzymać grupę fregat, artylerię i najemników, którymi intensywnie się posiłkowałem. Kiki wykorzystał podstawową zaletę Ukrainy - Kozaków Siczowych, którzy produkowali się mu znacznie szybciej niż moja lekka jazda zaciężna, nie mówiąc o jakości tej jazdy.

Bezpośrednie starcie między nami u mnie, gdy jeszcze miałem w miarę sprawną gospodarkę, zakończyło się pokonaniem przeciwnika, mimo, że wybudował dodatkowe cztery koszary i dostarczał wsparcie bezpośrednio na pole bitwy. Wszystko dzięki ciężkiej jeździe, która praktycznie zmiatała wszystko na swojej drodze (a nie była maksymalnie dopakowana, nie starczyło środków i czasu).

Błędem było zaniechanie budowy muszkieterów podczas wielkiego kryzysu, potem nie było lepiej, więc nie produkowałem ich. Zabrakło działek wielolufowych, które powinny pozmiatać nieopancerzonych Ukraińców.

W sumie to nie wiem, czy było to do wygrania z mojej strony. Jakieś pomysły?

[GP]Warren 
łudi łudi, dymi dym

Wysłany: 2010-11-13, 23:41   

Cytat:
ewne rzeczy po 3-4 latach gra wydają Ci się oczywiste i wiesz czemu tak się dzieje, a nie inaczej.

No właśnie, czemu ktoś przez kilka chwil ma się nauczyć tego co ja się musiałem uczyć przez kilka lat? :->

Nie mam nic do dawania porad na forum i portalu, jednak rozdawanie repków na lewo i prawo przyczyni się do tego czego nie chcemy, czyli do zrobienia zręcznościówki z moda tak jak to zrobiono z 1.35. Poza tym każdy kto ze mną zagrał i tak w folderze autorecords ma powtórki, więc w czym rzecz? ;)

[NCW] 

1. Miejsce w PLC (Ilość: 1)

Wysłany: 2010-11-14, 18:04   

Cytat:
Nie mam nic do dawania porad na forum i portalu, jednak rozdawanie repków na lewo i prawo przyczyni się do tego czego nie chcemy, czyli do zrobienia zręcznościówki z moda tak jak to zrobiono z 1.35.

Zgadzam sie w 200%! LCN i łatwy dostęp do zamieszczanych tam repków najlepszych graczy świata, nie tylko podniosła poziom, ale i doprowadziła do tego co teraz obserwujemy na arenie cossacks:/ Kiedys zdobycie wartościowego repka jakiegoś gracza z elity graniczyło z cudem. Dlatego mnie nauka tej gry zajęła praktycznie 2 lata, a teraz trwa 2 miesiące:)

L0kasz 
Hetman GeV

Wysłany: 2010-11-14, 19:01   

+1
Zadnych repkow ;] Tym sposobem dociekliwi i spostrzegawczy sobie poradza, a noobs will be noobs

Kokosz 
hate bein' sober

Medale: 5 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 2. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)

Wysłany: 2011-03-09, 08:35   

może jakiś arcik 30pt 2v2 na moda? :) dawno nie było jakiejś dobrej gry.

Gramy panowie? Są chętni?

[GP]Warren 
łudi łudi, dymi dym

Wysłany: 2011-03-10, 05:31   

W Niedzielę będę wolny cały dzień to mogę.

Odpowiedz do tematu