Forum Cossacks 3 :: Jeśli jestes doświadczonym graczem prosze przeczytaj to

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: doswiadczonym, graczem, jesli, jestes, prosze, przeczytaj, to

Jeśli jestes doświadczonym graczem prosze przeczytaj to
Autor Wiadomość
MaVashI

Medale: Brak

Wysłany: 2011-09-07, 22:37   Jeśli jestes doświadczonym graczem prosze przeczytaj to

Witam mam pytanie dotyczące tej oto gry nie wiem czy pisze w dobrym miejscu no ale jesli jest złe to sory za spam :)

Otóż ja sam w sobie w kozaków gram tak sobie jednak kilka dni temu miałem 18 i przyjechali do mnie dwaj kuzyni byli u mnie 2 dni i mieli ze sobą laptopa zauważyłem ze grają ze sobą w kozaków i ku mojemu zdziwieniu są oni w tą gre tak dobrzy ze np. 1 kuzyn wraz z 1 sojusznikiem po około 5 godzinach rozwala wszystkich przeciwników na najwyzszym pozomie jego po prostu ta gra juz nudzi znalazł jakieś mody do podniesienia poziomu komputera jednak to na nic a sprawa wygląda tak oni graja w to juz bardzo ale to bardzo długo ze soba nie grają z prostego powodu nikt nie jest w stanie wygrac toczyli wspólne boje po 9+ godzin jednak potrafia oni tak zautomatyzować gospodarke ze jak to powiedział moze isc sobie spac na 3-4 godzinki i jest pewien ze nic sie nie stanie pozatym wszystkie rasy i jednostki zna na pamięc wiem bo "odpytywałem" go podając mu nazwe jednostki a on wymieniał mi jego atak i obrone po maksymalnych uleprzeniach...

Jednak wiem ze to nie możliwe ze jest najlepszy ponieważ jest wiele ludzi którzy graja w tą gre jednak tu pojawia sie pytanie konto na forum założyłem specjalnie po to aby sie poradzić kogoś mianowicie ja zasugerowałem mu aby grał w jakiś klanach czy team-ach jednak nie mam pojęcia jak sprawa wygląda dokładnie ponieważ jak juz napisałem nie gram w tą gre "zawodowo" czy istnieje jakaś liga Kozaków (chodzi mi o wersje Back to war) z tego co on mi powiedział to gdyby znalazł konkretnego i uczciwego przeciwnika to jest w stanie wziąść wolne w pracy i zagrać sparing nawet za gotówke z rzędu 500 zł ale mówi ze taka partia wymaga czasu tymbardziej z doświadczonym graczem :D

Więc finalne pytanie: co z tym zrobić i jak to pokierować aby wykożystać jego "talent" bo jego umysł jest umysłem typowego stratega naprawde znam go doskonale i wiem ze potrafi przewidywać ruch komputera z duzym wyprzedzeniem a szkoda aby taki dar sie zmarnował chciał bym zeby "lata" jego praktyki zaowocowały i aby odniósł jakiś sukces w jakiejs znanej lidze jednak nie wiem jak sie do tego zabrać
Jeśli ktos to przechytał (chwała mu za to) czy mógł by skontaktować sie ze mną za pomocą e-maila krisslhasa@interia.pl

Był bym bardzo wdzięczny :)

@EDIT
BTW sorki za błędy ale pisałem z głowy :D

[GP]Warren 
Admin Team :)
łudi łudi, dymi dym

Medale: 6 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 1. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 2) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)

Wysłany: 2011-09-07, 22:49   

Cytat:
z tego co on mi powiedział to gdyby znalazł konkretnego i uczciwego przeciwnika to jest w stanie wziąść wolne w pracy i zagrać sparing nawet za gotówke z rzędu 500 zł ale mówi ze taka partia wymaga czasu tymbardziej z doświadczonym graczem :D

Prawdopodobnie przegrałby już po kilkunastu minutach gry. Najlepszy gracz Single Player nigdy nie osiągnie nawet 1/2 poziomu zaawansowanego gracza Multi Player.

Cytat:
czy istnieje jakaś liga Kozaków (chodzi mi o wersje Back to war)

Istnieje międzynarodowa liga LCN- www.newlcn.com i prawdopodobnie na jesieni ponownie zostanie otwarta polska liga PLC.

Niech kuzyn tutaj wbije, poda jakiś numer kontaktowy i można zagrać coś 1v1, nie o kasę, bo hazardu nie uprawiamy, a tym bardziej nie chciałbym kogoś kto ma podobne zainteresowania (csx) oskubać z kasy. ;) Wystarczy przeczytać działy FAQ, dla Początkujących i może dyskusje + newsy, by o scenie multi co nieco się dowiedzieć, oczywiście to i tak tylko kropla w morzu informacji, ale na sam start jest ok.

Pozdro.

Maxiu 

Medale: 5 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 2. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 2. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 2. Miejsce w WoF (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 1)

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-09-07, 22:52   

Niech zagra sobie z kimkolwiek na necie :P Z kompami to nawet na najwyższym poziomie jest łatwo wygrać i nawet nie trzeba kilku godzin gry. Jak kolega ma chęć sprawdzić się to niech wbije na forum, pogada sobie z chłopakami i przy okazji pogra z nimi. Może faktycznie ma talent? :lol:

Maxiu 

Medale: 5 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 2. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 2. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 2. Miejsce w WoF (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 1)

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-09-07, 22:56   

Warren przenieś temat LOLQ

[GP]Warren 
Admin Team :)
łudi łudi, dymi dym

Medale: 6 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 1. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 2) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)

Wysłany: 2011-09-07, 23:03   

Póki co nie przenoszę, bo Mavashi mógły mieć problemy ze znalezieniem tematu.

ł-kołacz 

Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/4/6
Wysłany: 2011-09-16, 20:13   

Uśmiałem się jak to przeczytałem :) :) :)

Odpowiedz do tematu