Forum Cossacks 3 :: Konwersja moda 17c HH do AC: FB

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 17c, ac, do, fb, hh, konwersja, moda

Konwersja moda 17c HH do AC: FB
Autor Wiadomość
Zagłoba 

Medale: Brak

Wysłany: 2011-06-27, 08:41   Konwersja moda 17c HH do AC: FB

Witam! Postanowiłem ostatecznie: zabieram się na skonwertowanie 17c HH Moda w wersji 3.05 do AC: FB. Plan prac jest następujący:
1. Przystosowanie do moda nacji będących już w AC: FB(Niemcy dam jako Prusy) do moda(t.j zrobienie budynków i schematów rozbudowy jak w modzie, przez co Fort stanie się koszarami, Town Center akademią itd.)
2. Dodanie nacji których w AC nie ma: Polski, Szwecji, Danii, Algierii, Wenecji, Piemontu, Ukrainy, Austrii i Siedmiogrodu
3. Zrobienie animacji strzelania, walki wręcz itd. dla jednostek z modu, które nie zostały wycięte z AC
4. Zrobienie plików AI i wyważenie moda
Co o tym sądzicie? jeśli ktoś chce przyłączyć się, niech pisze tu na forum, każda pomoc mile widziana :-)
EDIT: Plan zmian w stosunku do moda 17c HH:
- z budynków będzie można strzelać, o ile będą w nim jacyś żołnierze
- armata z kozaków zostanie zastąpiona tą z AC: FB, a jako ciężką armatę da się(odpowiednio przerobioną) 10 calową armatę Rodmana z AC: DN
- zmieniony będzie tabor kozacki: zamiast koni będzie wóz z AC: DN, do którego będzie można wprowadzić 20 mołojców, którzy będą ziać z wozów ogniem, będzie też druga wersja wozu, z armatą i 10 mołojcami, która będzie 2 razy droższa od normalnego wozu
- zarówno krajowi strzelcy jak i najemnicy będą mieli taką samą siłę strzału(tj. 400), przewaga najemników polegać będzie na tym, że szybciej będą ładowali swoją broń i będą celniej strzelać
- z ukraińskich chłopów będzie można tworzyć formacje- będą uzbrojeni w samopały, jednak będą mieć słabszą siłę strzału(200), małe morale(po ubiciu 20% formacji będą uciekać, gdzie pieprz rośnie), i celność równą 5%
Zmiany względem AC:
- zostanie zastosowany schemat rozbudowy z kozaków
- kopalnie kamienia będą bez ulepszeń mieścić 25 chłopków
- dodane zostanie DC z kozaków
- dodane zostaną mury(także przerobione względem tych z kozaków, będzie można do nich wprowadzić niewielką(1 jednostka na 1 kawałek) załogę
Ostatnio zmieniony przez Zagłoba 2011-06-29, 09:10, w całości zmieniany 1 raz  

WhiteCrow 

Wysłany: 2011-06-27, 08:43   

Co do punktu 3. to jak chcesz to zrobić zresztą do punktu 4 tak samo? Jak mi wytłumaczysz to otrzymasz małą pomoc ode mnie

ICQ - 602550796
GG - 5720152

Zagłoba 

Wysłany: 2011-06-27, 10:19   

punkt 3: znajdę jakiś tutorial robienia animacji do AC(w necie na pewno jest, przecież np. powstaje mod Sword an Arrow do AC, pokazywali ostatnio animacje łucznika)
punkt 4: skoro do modów do kozaków dało się zrobić nowe ai, to do AC na pewno też się da

WhiteCrow 

Wysłany: 2011-06-27, 12:36   

to takie chop siu nie jest ale życzę powodzenia :] co do tutoriali to nie by był taki pewien :roll:

ICQ - 602550796
GG - 5720152

Zagłoba 

Wysłany: 2011-08-05, 16:36   

Pewnie pomyśleliście, iż zapomniałem o moich ambitnych planach... Ale to nie prawda
mój projekt ma się dobrze, jestem w zaawansowanym stadium pierwszego etapu. zmiany:
- wywalenie indian i jednostek XVIII wiecznych
- system rozbudowy podobny do kozaków(ale kamień dalej w kopalniach się wydobywa)
- ulepszenie artylerii- można łączyć armaty w baterie i robić ulepszenia szybkości ładowania
- dodane ulepszenia wojsk w koszarach jak w modzie(nie można ulepszać strzelców w walce wręcz, ulepsza się ich w celności i w szybkostrzelności(7 poziomów)

Odpowiedz do tematu