Forum Cossacks 3 :: Kwestia wyjaśnienia - bardzo ważne.

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: bardzo, kwestia, wazne., wyjasnienia

Zamknięty przez: Kokosz
2011-07-24, 21:04
Kwestia wyjaśnienia - bardzo ważne.
Autor Wiadomość
Kokosz 
hate bein' sober

Medale: 5 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 2. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)

Wysłany: 2011-07-24, 14:17   Kwestia wyjaśnienia - bardzo ważne.

Doszły mnie słuchy dzisiaj na GG że jakoby "zarabiamy na wejściach na forum i pisząc posty". Oczywiście to bujda kompletna - tłumaczyłem tej osobie już na gg co i jak, ale po krótkim zastanowieniu postanowiłem napisać również na forum, bo nie wiem ile osób otrzymało taką informację i uwierzyło w te farmazony.

Zarzut postawiony dzis na GG brzmiał tak - "czy to prawda że zarabiacie na kozacy.org pisząc posty i wchodząc na forum?"

Odpowiedz brzmi - Oczywiście że nie. Pierwsze słyszę żeby ktoś zarabiał na pisaniu postów i na wchodzeniu na forum. Strona może na siebie zarabiać tylko poprzez wyświetlanie reklam - lecz na kozacy.org i forum.kozacy.org nie ma nigdzie żadnej reklamy! Wniosek - forum na siebie nie zarabia. Jest organizacją nonprofit że tak powiem. Domenę i serwer raz do roku utrzymujemy ze składek. W ostatecznym rozrachunku i tak dokładam sporo złotych do tego wszystkiego co pół roku bo utrzymanie serwera tanie nie jest. Ostatnio tylko była nadwyżka około 6 zł, to sobie kupiłem 2 piwa :(

To taka informacja dla wszystkich którzy otrzymali podobnego "newsa" dotyczącego forum. Nie wiem kto takie plotki wypuszcza, ale jest to co najmniej głupie i niedorzeczne - bardzo chciałbym się dowiedzieć kto to był. A jeżeli ktoś miałby jakieś pytania co do tego tematu - zapraszam w tym temacie, odpowiem na wszystkie kwestie, bo nie mam nic do ukrycia. Jeżeli ktoś mi nie wierzy - proszę zapytać jakiegoś znajomego webmastera, czy możliwe jest zarabianie "na pisaniu postów" - zapewne wybuchnie śmiechem przy komputerze :))

Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Kokosz.

[GP]Warren 
Admin Team :)
łudi łudi, dymi dym

Medale: 6 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 1. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 2) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)

Wysłany: 2011-07-24, 14:20   

Także wybuchłbym śmiechem gdyby nie fakt, że są niepełnosprytni, którzy uwierzą w takie bujdy na resorach. No i z własnej pensji dokładam do forum i na nagrody IMP. :-/

Kokosz 
hate bein' sober

1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 2. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)

Wysłany: 2011-07-24, 14:24   

Cytat:
Także wybuchłbym śmiechem gdyby nie fakt, że są niepełnosprytni, którzy uwierzą w takie bujdy na resorach.

to raczej chodzi o niepełnosprytnych którzy takie bujdy wymyślają i publikują szeroko. Uwierzyć nie jest trudno, gdy ktoś nie orientuje się za bardzo co i jak - stąd ten temat, właśnie dla tych ludzi, żeby uświadomić ich jak to działa.

Podkreślam - jeżeli ktoś wie kto takie "informacje" rozprzestrzenia - proszę napisać tutaj lub na prywatną wiadomość. Z góry dziękuję bardzo.

Maxiu 

1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 2. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 2. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 2. Miejsce w WoF (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 1)

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-07-24, 14:28   

A ja myślałem, że te PLN będę mógł sobie kiedyś wypłacić :cry:

Kokosz 
hate bein' sober

Wysłany: 2011-07-24, 14:31   

Maxiu, daj numer konta. Wypłacę Ci te 26,847 PLNY. Tylko może być 30,000zł? Bo nie mam drobnych w portfelu :(

Maxiu 

1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 2. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 2. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 2. Miejsce w WoF (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 1)

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-07-24, 14:33   

Może nie którzy tak myślą jak napisałem? :oops:

Kokosz 
hate bein' sober

Wysłany: 2011-07-24, 14:46   

a nie wiem. Być może że kilka osób uważa że tak jest naprawdę :oops: Więc informuję że ta kasa co jest widoczna w każdym profilu to fikcyjna kasiorka forumowa. Informuje tylko kto jest największym krzykaczem na forum i kto najwięcej czasu spędza nudząc się na pisaniu postów i tematów :oops: Z resztą niedługo wyrzucę ją, bo nikt nie dogoni już Warrena i cała zabawa jest bezsensowa :(

juveninho 
napinacz

Medale: Brak

Wysłany: 2011-07-24, 15:03   

:oops:

Czuje się winny zamieszania. Cała sprawa wygląda tak. :lol:

Ditrix czy inny Toushiro miał spinę w związku z głośną neverlandową walką, która się nie odbyła. Nie dość, że dostałem jakiś spam na skrzynkę priv na forum, to jeszcze na gg jeden z nich mi zaczął pisać o honorze, przekładaniu walk itp. Ja oczywiście nie miałem ochoty na jałową dyskusję na ten jakże zajmujący temat, dlatego napisałem wiadomość dokładnie tej treści:

Cytat:
kasa misiu kasa. nie wyobrażasz sobie jakie sumy zarabiamy na duzej ilości wejść i postów na forum.kozacy.org, dlatego opłaca nam się od czasu do czasu trochę pomarudzić i pokłócić się

Nie zakładałem, że ktokolwiek jest w stanie w to uwierzyć. Niestety nie doceniłem Gwardzistów Weteranów, którzy jak widzę rozdmuchali aferę o milionerach z GeV zarabiających na nieświadomych grajkach z GP i innych klanów. <wstyd>

Przepraszam Koko jeśli spotkały Cię z powodu tej wiadomości jakieś przykrości bądź dyskomfort psychiczny. <aniolek>

Postaram się dopasowywać poziom sarkazmu do poziomu odbiorców. 8-)

[GP]Warren 
łudi łudi, dymi dym

1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 1. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 2) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)

Wysłany: 2011-07-24, 15:04   

W sumie dobre. :lol:

[GP]Toushiro

Wysłany: 2011-07-24, 15:13   

juveninho napisał/a:
:oops:

Czuje się winny zamieszania. Cała sprawa wygląda tak. :lol:

Ditrix czy inny Toushiro miał spinę w związku z głośną neverlandową walką, która się nie odbyła. Nie dość, że dostałem jakiś spam na skrzynkę priv na forum, to jeszcze na gg jeden z nich mi zaczął pisać o honorze, przekładaniu walk itp. Ja oczywiście nie miałem ochoty na jałową dyskusję na ten jakże zajmujący temat, dlatego napisałem wiadomość dokładnie tej treści:

Cytat:
kasa misiu kasa. nie wyobrażasz sobie jakie sumy zarabiamy na duzej ilości wejść i postów na forum.kozacy.org, dlatego opłaca nam się od czasu do czasu trochę pomarudzić i pokłócić się

Nie zakładałem, że ktokolwiek jest w stanie w to uwierzyć. Niestety nie doceniłem Gwardzistów Weteranów, którzy jak widzę rozdmuchali aferę o milionerach z GeV zarabiających na nieświadomych grajkach z GP i innych klanów. <wstyd>

Przepraszam Koko jeśli spotkały Cię z powodu tej wiadomości jakieś przykrości bądź dyskomfort psychiczny. <aniolek>

Postaram się dopasowywać poziom sarkazmu do poziomu odbiorców. 8-)

Uprzejmie prosze cię, jeżeli już coś piszesz to z szacunkiem bo teksty typu "Ditrix czy inny Toushiro" pokazują właśnie twój poziom. Po drugie jeśli już coś wyjaśniasz to upewnij się że masz racje. Ja nie dostałem od ciebie żadnej wiadomości ani na gg ani na forum. Napisałem tylko do ciebie na pw, bo została mi odebrana możliwość napisania tego na forum.

juveninho 
napinacz

Wysłany: 2011-07-24, 15:33   

Nie znam was, wiem, że zarówno T jak i D nosi tag GP, i że w neverlandzie graliście pod chorągwią WGP.

Doprawdy moje synapsy mają ciekawsze zajęcia niż przesyłanie impulsów nerwowych z informacjami o tym, z którym z was rozmawiałem na gg, a który mi wysłał info na priv.

W każdym razie moim sensacyjnym i szczerym wyzwaniem zapewne Ditrix podzielił się zarówno z Tobą jak i z co zacniejszymi współgwardzistami. Na szczęście kolejny atak na dzielny i honorowy klan GeV został zagazowany jeszcze na etapie planowania.

Ditrix 

Medale: 1 (Więcej...)
3. Miejsce w PLC (Ilość: 1)

Wysłany: 2011-07-24, 17:34   

Jeve bez takich prosze !! :evil:
Po 1: Pokazując taki styl wypowiadania pokazujesz tylko ze ty nie masz honoru, a w nevku pisałem że WGP nie ma go :evil:
Po 2: Ty mi napisałeś ja tylko przekazałem, na żaden sarkazm to mi nie wyglądało
Po 3:Napisałbym coś ale Warren mnie ostrzegł że wywali mnie z IMP :!:

Nie ma celów niemożliwych są tylko ciężkie do zrealizowania.

Cav 
CWEL 99%

Ostrzeżeń:
 3/4/6
Wysłany: 2011-07-24, 17:36   

[GP]Ditrix napisał/a:
Ty mi napisałeś ja tylko przekazałem, na żaden sarkazm to mi nie wyglądało
Ja bym nigdy nie wpadł, że ktoś się na to nabierze :oops:

[GP]Warren 
łudi łudi, dymi dym

Wysłany: 2011-07-24, 17:47   

Cytat:
Po 3:Napisałbym coś ale Warren mnie ostrzegł że wywali mnie z IMP

Tylko jeżeli napiszesz nieprawdę, albo zaczniesz obrażać bez argumentów. Jeżeli masz "coś" na Juve to wal. ;]

Ditrix 

Medale: 1 (Więcej...)
3. Miejsce w PLC (Ilość: 1)

Wysłany: 2011-07-24, 17:53   

LoL Warren grozisz mi wywaleniem z turka przez sprawę wgl nie majacą nic do siebie sprawą. Echh Warren wolność słowa kurwa

Nie ma celów niemożliwych są tylko ciężkie do zrealizowania.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi