Forum Cossacks 3 :: xxx

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

xxx
Autor Wiadomość
[-WN-]Rabztley 

Medale: Brak

Wysłany: 2016-11-18, 19:01   

i musisz pamiętać Fenek, że za gre na tych zasadach Warren nie przyznaje punktów do rankingu, więc nie warto w ogóle grać :lol:

robtre 
robtre

Wysłany: 2016-11-18, 19:25   

Nasze zasady znaczy Twoje?
Za dużo jest twoje moje.

[GP]Warren 
Admin Team :)
łudi łudi, dymi dym

Medale: 6 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 1. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 2) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)

Wysłany: 2016-11-18, 19:55   

Znaczy te zasady, które ustaliliśmy z chłopakami w grupie Cossacks 3 Gamers (grupa 200 osób obecnie) w ankiecie dotyczącej zasad w PLC. 5000 0pt i 5000 10pt były najczęściej typowane w sondzie przez graczy, toteż dla nich utworzyliśmy nominacje w WCL i to one cieszyły się największą popularnością. Obecnie punktowana jest R-Liga, wszystkie zasady w LCNie oraz te 2 z WCL PLC. Po pierwszym sezonie punktowany będzie każdy turniej/liga, w której wystąpią Polacy. Punktacja uzależniona jest od stosunku liczby graczy do konkurencyjności trudności na podstawie historycznych rankingów LCN i R Liga, a od 2 sezonu także na podstawie rankingu Kozacy.org.

Jeśli koledzy z klanu WN macie jakikolwiek problem z rankingiem Kozacy.org możecie zostać z niego wykreśleni. Po co docinki Toushiro, Robert? :roll:

robtre 
robtre

Wysłany: 2016-11-18, 20:26   

Początek zrozumiałem. Ja w Twoim, Waszym turnieju nie będę grał. Wjechałeś na ambicję, nie mogę cofnąć decyzji.
Rację wiesz kto ma . GG GL.

[-WN-]Rabztley 

Wysłany: 2016-11-18, 20:26   

Równie dużą popularnością co 5k 0pt cieszyły się zasady utworzone przez Roba (liczba rozegranych meczy). Jeżeli chodzi o popularyzacje sceny, a nie własne ego to pozostaje przeczytać jeszcze raz co napisał Rob - "Za dużo jest twoje moje". Pamiętajmy wszyscy, że wspólna gra powinna łączyć a nie dzielić, pozdrawiam ;-)

[GP]Warren 
łudi łudi, dymi dym

1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 1. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 2) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)

Wysłany: 2016-11-18, 20:52   

Robert : OK, Twój wybór. Szanuję. Rozumiem.

Rabtzley: 3 gry między Polakami na 5000 20pt i 12 gier między Polakami na 5000 0pt. 4x więcej, chociaż są to nikłe liczby i tak. Natomiast porównywać 20pt z 10pt nie ma sensu, gdzie było ok. 100 meczów między naszymi rodakami.

Przypominam, że 1000 0pt i 5000 30pt z WCLa również nie wliczamy - w przypadku tak nikłej frekwencji Polaków na te 3 zasady wydaje się być oczywiste, że wspomniane rule nie będa wliczane do rankingu.

Są to pierwsze miesiące działania rankingu. Idealny nie jest, zdaję sobie z tego sprawę, natomiast po każdym sezonie planuje wprowadzać stosowne "upgrade'y" lub jak kto woli "łatki". ;-) W nowej odsłonie rankingu liga typu 5000 0pt PLC również nie byłaby brana pod uwagę, ale teraz nie miałem wyboru - musiałem ją punktować, by więcej świeżaków zarejestrowało się do WCLa i to się udało - przyprowadziłem Johnowi więcej graczy niż przez cały rok do końca Paździenika wszyscy innni razem wzięci.

Wspólna gra powinna łączyć, a nie dzielić i tak właśnie jest. Kozacka Budda - wiele klanów (GeV, NCW, GP, BRP, BWS, PKS) w jednym miejscu offline przez cały dzień, PLC 5000 0pt i 5000 10pt, PLC 2v2, wspólne forum, wspólne grupy, wspólny facebook. Nikt na starcie nie został skreślony przeze mnie, pomimo tego, że gdybym kogoś celowo pominął (np. przy tworzeniu rankingu), to nikogo by to nie zdziwiło.

edit: A na horyzoncie następne zjazdy offline w Warszawie, na które wszyscy są zaproszeni niezależne od przynajleżności klanowej.

Przykro mi, że prawdopodobnie nie pasuje Wam po prostu osoba właściciela całego tego grajdołka, ale porzućmy animozje z Cossacks 1 chłopaki. Wykonałem więcej pracy przy promocji C3 w Polsce niż wszyscy gracze razem wzięci, a nawet więcej niż CDP.PL i GSC. O większości działań pewnie nawet nie wiecie. Dajmy sobie szansę i będzie okay. ;-)

[-WN-]Rabztley 

Wysłany: 2016-11-18, 21:10   

Za to 11 gier w których brali udział Polacy. Chyba nie chcemy się zamykać na własnym podwórku? Coś mi się wydaje, że ktoś tu dalej stara się budować swojego ego i chwalić sukcesami, których bardzo mi przykro ale nie widać - co oczywiście nie oznacza, że nie szanuje tego co starasz się robić. Żeby nie było, że okazuje złą wole to kończę tutaj swój udział w tej dyskusji.

Fenek 

Wysłany: 2016-11-18, 21:29   

Co jak co, ale Warren robi aktualnie najwięcej dla Polskiej sceny csx3.
Organizacja turniejów, ogarnięcie tego rankingu, który według mnie jest bardzo dobry i co najważniejsze zorganizował "Kozacką Buddę" pierwszy turniej offline w csx3 jaki był do tej pory. Zajmuję to wszystko ogromną ilość czasu i wymaga wielkiego zaangażowania.
Osobiście proponuję RAZEM tworzyć polską scenę csx3 bo tego właśnie potrzebuję, pamiętajmy że to tylko gra, która ma przede wszystkim bawić!

[GP]Warren 
łudi łudi, dymi dym

Wysłany: 2016-11-18, 21:50   

1) Cały czas pisaliśmy o Polskiej Lidze Cossacks i Polskim Rankingu Graczy - proszę nie mieszaj w to zagranicznych zawodników, ponieważ tych w ogóle nie zapraszałem, a wręcz odradzałem udział w 5000 0pt i 5000 10pt w prywatnych wiadomościach i tworząc regulamin tylko po polsku. Na "otwarcie się" przyjdzie jeszcze czas. Nie bez kozery dogadywałem się z Johnem ws organizacji PLC akurat w WCLu.

2) Widzisz tylko moje działania przy ligach i forum, których sukcesem jest sam fakt, że istnieją i mają w Polsce niezłą frekwencję pomimo niedopracowanego produktu GSC, który w recenzjach otrzymuje oceny od 3 do 6 w skali 1-10. Jak pamiętasz - w C1 Polaków było wielokrotnie mniej niż Ukraińców i Rosjan (służę stastykami LCNA: http://en.newlcn.com/countries_cup/?period=total) . Obecnie im dorównujemy, a być może nawet lekko przewyższami liczebnością w ligach. Na pewno potrafisz wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski. To nie przypadek, kilka osób nad tym solidnie pracowało i tutaj mogę wymienić m.in. [KLR]Leta, [GP]Fenka, [PKS]Mada, [GP]Kaszanasa, Arpe, [PR]Ernesta. Byli solidnym wparciem dla mnie.

Nie widzisz niczego innego, bo starałem się uniknąć posądzania właśnie o "budowanie swojego ego i chwalenia sukcesami". Czy osiągnąłem sukces oceniło CDP.PL i GSC, ponieważ byłem ambasadorem ich produktu i miałem wpływ na ich wyniki finansowe już od pierwszego dnia preordera w Polsce. CDP.PL wynagrodziło ekipę Kozacy.org przyznaniem sporej jak na możliwości przeciętnego Kowalskiego kwoty pieniędzy, dzięki której mieliśmy możliwość zorganizowania Kozackiej Buddy w Warszawie.

Wiesz, ja już jestem na tyle stary, że nie mam po co budować sobie ego na forum gry komputerowej. Swoje też już nawygrywałem indywidualnie w Kozakach, a GeV, któremu liderowałem zostało przecież Mistrzem Polski w czempionacie organizowanym przez Husarza z BRP (wtedy BRP, obecnie PR). To jest po prostu moja pasja dla której poświęczam pewną część swojego wolnego czasu i pieniędzy - a że jestem bezkompromisowy w działaniach? Trudno.

Niestety WN nie przyjechało na wspólny polski zjazd Kozaków, co trochę dziwi teraz, w momencie kiedy piszesz przecież na ogólnopolskim forum o "łączeniu się". Mam nadzieję, że pojawicie się licznie na następnym zjeździe.

My się już "połączyliśmy" z innymi. BRP, BWS, NCW, GeV, PKS, GP świetnie się bawiło razem z nowymi twarzami (np. Bbarwik) na zjeździe. Wykonaliśmy ten pierwszy krok. ;) Przypomnę tylko, że to nie scena złożona z kilkudziesięciu aktywnych zawodników multi powinna dostosowywać się do 1 klanu mającego w szeregach 3 aktywnych graczy, tylko na odwrót. Inni to zrozumieli i żyjemy ze sobą bardzo dobrze.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi