Forum Cossacks 3 :: Wykop.pl o Kozakach 3 ;-)

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: kozakach, wykop.pl

Wykop.pl o Kozakach 3 ;-)
Autor Wiadomość
[GP]Warren 
Admin Team :)
łudi łudi, dymi dym

Medale: 6 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 1. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 2) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)

Wysłany: 2016-10-12, 17:10   Wykop.pl o Kozakach 3 ;-)

Przeczytane na Wypoku.

Jezykk napisał/a:
Pamiętam jak zbudowałem mega armię husarzy, rozlokowałem ich w jakimś lasku i na chwilę zająłem się czymś innym, wracam do lasku, a super armii nie ma, w lasku była wieża która wszystkich wybiła :(

Davy_Jones napisał/a:
Najbardziej to wspominam bunty. Pewnego razu gram sobie zwykłego singla z very hardami, bitwa na kilka tysięcy jednostek, razem z okrętami. Dumnie ustawiłem jednostki w te znienawidzone formacje które nigdy nie działają, oddziały frontowe razem z armatami plują pociskami w szeregi wrogów, okręty liniowe bombardują wrogie okręty i brzeg. Czułem się jak Napoleon, chociaż epoka trochę nie ta xD (…) AI jest chyba tak napisane, że dopóki nie zniszczy wszystkich wież, to nie wchodzi do miasta armią. A jak raz zbudowałem jedną w takim dziwnym miejscu do którego nie mogły dosięgnąć moździerze, to mogłem sobie czekać dziesięć godzin,

Olivaster napisał/a:
Ja najbardziej pamiętam grę Kozacy Europejskie Boje. Kiedyś w cdaction na końcowej stronie były takie oferty, gdzie można było zamówić grę. Miałem 11 lat i namówiłem rodziców, żeby mi pozwolili zamówić. Pamiętam jak dziś tą ekscytację, że za parę dni pogram sobie w wymarzoną gierkę. Zamówiłem swoją kopię za 79 zł na dane taty i czekałem...

Czekałem tydzień,

czekałem miesiąc,

czekałem pół roku...

Aż tu nagle parę dni przed urodzinami i Bożym narodzeniem dostaje awizo. Biegnę na pocztę i odbieram paczkę. Pudełko podobne do gry. Zanim otworzyłem to zdążyłem włączyć mojego pentiuma 3 500mhz z 124mb ramu i wysunąć tackę cd-romu. Otwieram pudełko... a tam okulary dla taty.

Ballistis napisał/a:
Kurde, za żadną grą mi się tak nie tęskniło jak za Kozakami :D Tyle lat już minęło od European Battles. Żeby zrozumieć przyjemność, jaką daje ta gra, nieprzekonanym bądź niechętnym tego typu RTSom polecam zagrać solo husarią na półwyspach, aż miło patrzeć jak po wyjściu z barek zalewają wrogie bazy, a po dograniu artylerią koszą defensywę jak nikt :D

Pover napisał/a:
W wieku 8-9 lat grając w cossacks wybierałem Algerie tylko i wyłącznie ze względu na łuczników w koszarach ^^.
Pamiętam jeszcze, że po grze miałem w głowie nutkę z wchodzenia do budynku typu koszary XVIII, no i jakże mógłbym zapomnieć o lanach granych z tatą i wujkiem (specjalnie dla tej gry kupiliśmy swich żeby można było połączyć RJtką kompy) ależ to było wydarzenie wtedy nawet kompy z jendego końca miasta na drugi wieźliśmy (stacjonarne oczywiście).

Majku napisał/a:
zawsze śmiesznie kładą się jednostki, które stłoczone w kupę dostawały celny strzał z armaty. Nie wiem, dlaczego, ale ta animacja, kiedy kilkadziesiąt żołnierzyków pada w tym samym momencie, zawsze wywołuje u mnie uśmiech :)

Aha... coś jeszcze. Swój oryginał Powrotu na Wojnę pożyczyłem lata temu znajomemu księdzu, który dość niespodziewanie wyjechał na studia do Watykanu i zapomniał mi oddać (╥﹏╥)

ShowTime napisał/a:
Grałem w kozaków od jakiegoś 2006 roku (multi). Teraz gram sporadycznie to już moje 10 lecie z tą grą . Zawsze podobało mi się to, że ile bym lat nie grał to i tak taktyki zmieniały się co chwila i tak na prawdę można ulepszać tą grę. Dobrym przykładem była moja pierwsza, najukochańsza rulka czyli AoP. Gdy zaczynałem tylko nie liczni znali piękną taktykę na 2 fronty w walce prusy-dania. Na początku stawiało się 5 koszarech 18th, a 6 po markecie. Po markecie grało się na 3 koszarki 17th 6 18th i 7/8 stajni. Później zmieniały się rodzaje handlu w markecie i od razu grało się z jedną stajnią i koszarką 17th więcej. Z czasem wymyślono, że muszkieterowie muszą grać w formacjach. Myślałem, że to jakiś żart, ale po testach w edytorze okazało się to strzałem w dziesiątkę(choć gra przez kampowanie bardzo się pogorszyła). Kolejne ulepszenie to stawianie koszarek na granicy terytorium. Gdy pierwszy raz to zobaczyłem to od razu pomyślałem (co za noob) jak się później okazało to był kolejny strzał w dziesiątkę. To pokazuje, że wysokiej rangi gracz grający w 2006 roku mógłby dostać od przeciętniaka z 2016roku. przez te 10lat wiele się zmieniło i myślę, że z c3 może być to samo.

Brejak napisał/a:
Husaria królem kozaków jak lew królem dżungli( ͡° ͜ʖ ͡°), a nie jednak nie

Alasthor napisał/a:
Salwa ze 100 armat ustawionych w formację na wzgórzu. Coś pięknego.

Odpowiedz do tematu