Forum Cossacks 3 :: LCN- Wywiad z Balinem

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: balinem, lcn, wywiad

LCN- Wywiad z Balinem
Autor Wiadomość
[GP]Warren 
Admin Team :)
łudi łudi, dymi dym

Medale: 6 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 1. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 2) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)

Wysłany: 2010-05-08, 15:49   LCN- Wywiad z Balinem

[BRP]Balin- Multimedalista lig LCN i R-Liga. 2-krotny zwyciezca pucharu "O Kufel Zagłoby", drużynowy mistrz Polski 2009 z [BRP]. Przez srodowisko uwazany za najlepszego polskiego gracza w historii.

Cześć, jak dawno zacząłeś grać w 'Kozaków' ?

Nie pamiкtam dokіadnie kiedy zaczalem moj№ przygode z kozakami ale byіo to jakieњ 5 lat temu, moїe wiecej, nie pamietam ;)

Więc kiedy założyłes klan BRP ?

Hehe, wydaje mi się że nie jesteś starym graczem -) Nie ja założyłem BRP, dołączyłem do mojego klanu w zimie 2005 roku. BRP jest jednym z pierwszych clanów w kozakach. starzy gracze z pewnością pamiętają graczy z BRP którzy grali zanim ja się pojawiłem. Kefir grał 3-4 lata więcej niż ja i to on jest dla mnie pierwszą 'polską gwiazdą', nie ja -)

Dlaczego wybrałeś właśnie taki nick ? Uwielbiasz Tolkiena ?

Tak, kiedy zacząłem grać w kozaków byłem zafascynowany twórczością Tolkiena i po kilku minutach namysłu jaki nick powinienem wybrać zdecydowałem się na Balina, nie lubie znam więc pozostałem przy tej decyzji Śmieszne jest to że wszystkie moje fake nicki pochodzą również z Tolkiena i kilku graczy którzy znają jego twórczość i mnie rozpoznają mój fake bez żadnej gry ze mną czy sprawdzania ip

A kto był twoim nauczycielem w "Kozakach"?)

Zawsze mówie że najlepszym nauczycielem są repleye i setki gier, tak samo było ze mna, grałem bardzo duzo. Mój nauczyciel, hmm, myśle że pierwszym poważnym nauczycielem był [PR]Zizu, on pokazał mi podstawy 1000 0 pt, 5000 0 pt and może 10 pt 5k. Troche później [BRP]Bulka, on pokazał mi tricki i nauczył grać inne zasady, zaprosił do BRP. Później tylko gra gra gra i ... gra

Czy kiedykolwiek spotkałeś polskich kozaków w realu ? Mieliscie jakieś zjazdy ?

Tak oczywiscie ! Najpierw poznałem Kefira, mieszkamy blisko siebie, było to jakieś 2 lata temu ? Od tego momentu spotkaliśmy się wiele razy i wypiliśmy razem wiele ... soku Później poznałem [BRP]Szweda. Nast spotkanie to Kronos, Morpheus I Kefir. Aha znam równiesz [GP]Ramonesa od jakiegoś czasu, pracowałem nawet u niego

Kiedy zdecydowałeś że pojedziesz do Żelaznego Portu ?

Zawsze chciałem poznać innych kozaków w realu więc była to łatwa decyzja, pozatym inni polscy gracze równiez chcieli tam jechać więc sprzyjające okoliczności ułatwiły mi decyzje

Czy żałujesz że pojechałes do Żelaznego Portu ?

Nie żałuje, poznałem wspaniałych ludzi i spędziłem bardzo miło czas, nie wiem skąd takie pytanie

Ale ze względu na twoją podróż nie zdobyłeś tytułu ' gracz sezonu ' ...

Hehe, prosze nie porównuj gracza sezonu w Żelaznym Portem, to 2 różne rzeczy. Joker grałe bardzo dobrze i bardzo dużo pod koniec sezonu, nie ma nawet pewności że zostając zdobyłbym ten medal. Pozatym nie dbam tak bardzo o to od kiedy trzeba grać miliony gier żeby był pierwszym

Czy Macka, Yurik i inni gracze wygladali tak samo jak ich sobie wyobrażałeś ?

Nie byłem zaskoczony ponieważ wiekszosć widziałem wcześniej na zdjęciach, jedynie Yurik zrobił na mnie wrażenie, ale jak najbardziej pozytywne

Czy trudno było ci się dogadać z graczami mówiacymi po rosyjsku ?

Rozmawiałem głównie po angielsku, było to dla mnie zaskoczenie że jestem w tym tak dobry i tak łatwo dogaduje się z graczami którzy znają angielski, na przykład Demona angielski jest całkiem dobry i bardzo dużo rozmawialiśmy w Kijowie, btw Pozdrowienia dla Demona, jest on świetnym człowiekiem ) Oczywiście po paru głębszych rozumiałem kazdy język ale to inna rzecz ... ))) Z graczami którzy mówili tylko po rosyjsku potrzebowałem tłumacza 

Czy zamierzasz jechać do Żelaznego Portu w następnym roku ?

Zamierzam i jade !

Ok, inne pytanie, o LCN Masters 5000 superfinal .. Pierszwa gra nie była trudna dla ciebie czy to był jakiś błąd ?

Jak pamiętam w pierwszej grze Taranula grał 2 th, chciał zaryzykowac czy był to jego błąd, nie wiem, ale to nie była trudna gra, bardzo cięzko obronić się na takiej mapie przeciwko rushowi 1th. Tak więc łatwe zwycięstwo ze względu na taktyke Tarantuli

Dlaczego grałeś na kamien w drugiej grze bez żadnych ulepszeń ? Miałes surowce na +200, na przykład ...

Mhm, przegrałem ponieważ byłem za wolny, za wolno zrobiłem drugi th i miałem za słabe eco, nie robiłem +200 ponieważ nie miałem czasu na zajmowanie się tym, kiedy nie ma czasu lepiej postawić więcej magazynów i po +300 miec szybko dragi. Byłem za wolny w drugiej grze i przegrałem

W 3 grze ... czy wierzyles w swoje szanse na zwycięstwo po buncie ? I co w twojej opinii ocaliło Cię ?

Tak, wierzyłem, przywykłem do sytuacji w których inni gracze łatwo by się poddali, Tarantula nie miał dużo dragów, około 60-80 jak pamiętam i miałem duzo więcej pik z pancerzem +9. Miał dość słabą economie i wiedziałem że jeśli zabraknie mu amunicji na strzelanie moge wygrać. Ocaliła mnie jego słaba economia i nie ulepszone piki. Często są sytuacjiw których powinienem przegrać a jednak łatwo wygrywam, Nigdy nie mam pierwszy upa +300, ostatnio grałem na długim dystansie z Hectorem, on miał 110k kamienia, ja 12500 coala na +300, teoretycznie powinienem przegrać ale ... dobry atak, rush i doświadczenie moga dac zwyciestwo w prawie każdej sytuacji, sprawdzcie to

Nie miał amunicji ) Myśle że konnica i stajnie Ci pomogły, prawda ?

Nie specjalnie, nie zrobiły dużej różnicy w tej grze. Jedna stajnia to za mało żeby uzyskać znacząca przewage

Ale postawiłeś ją)

Zrobiłem ją ale ja często robie dziwne rzeczy, trzeci th przed +300 na przykład )) to norma w ostatnich grach, robie tak w połowie gier )

Czy dzisiaj są urodziny Kefira ?

Nie mam pojęcia czy Kefir ma dzisiaj urodziny )) nie jestem jego dziewczyną żeby pamiętać takie rzeczy;p

Dzisiaj są jego urodziny na icq.

Jeśli dzisiaj są jego urodziny to zyczmy mu wszystkiego najlepszego.

Co chciałbyś zyczyć adminom i graczom ligi ?

Adminom żeby podejmowali dobre decyzje i mieli duzo cierpliwosci )) A graczom ? Zawsze próbujcie wygrać z lepszymi i spędzajcie miło czas przy tej wspaniałej grze

Dziękuje za wywiad i za twoją pomoc Powodzenia

Thx, miłej nocy

źródło: http://en.newlcn.com

tłumaczenie z angielskiego: [BRP]Balin

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi