Warning: Illegal string offset 'title' in /home/linux2/domains/kozacy.org/public_html/forum/viewtopic.php on line 472

Warning: Illegal string offset 'forum' in /home/linux2/domains/kozacy.org/public_html/forum/viewtopic.php on line 473

Warning: Illegal string offset 'forum' in /home/linux2/domains/kozacy.org/public_html/forum/includes/functions.php on line 560

Warning: Illegal string offset 'title' in /home/linux2/domains/kozacy.org/public_html/forum/includes/functions.php on line 561
Forum Cossacks 3 :: Win 7 i gra z modem

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: gra, modem, win

Win 7 i gra z modem
Autor Wiadomość
zgoniu89

Medale: Brak

Wysłany: 2012-08-14, 10:43   Win 7 i gra z modem

Witam

Zaczynam grać w kozaków. Zainstalowałem już powrót na wojnę i rozwiązałem problem z kolorami i win 7. Znalazłem jednak na płycie mod. Nie wiem co to za mod zamieszczam więc opis bo na forum ciężko początkującemu graczowi połapać się w tych waszych modach :)

PS: Modyfikacja!
W katalogu „Mod”, znajdujàcym si´ na pΠycie CD-ROM z grà Kozacy: Powrót na wojn´, znajdziesz
modyfikacj´ do gry w wersji 1.35.
Aby zainstalowaç modyfikacj´, dwukrotnie kliknij plik „Mod.exe”. Po instalacji w menu startowym
automatycznie zostanie utworzona odpowiednia dodatkowa opcja. Modyfikacja wymaga 50
MB dodatkowego miejsca na twardym dysku.
Korzystajàc z pomocy ukraiƒskiej firmy GSC Game World, która opracowaΠa Kozaków, oraz wydawcy
CDV, Shaun Fletcher stworzyΠ ponad 30 nowych jednostek làdowych oraz 3 nowe armaty.
Stefan Hertrich koordynowaΠ zbieranie materiaΠów (skanowanie mundurów, fakty historyczne),
z pomocà testerów okreÊlaΠ parametry nowych jednostek, a tak˝e wprowadziΠ maΠe zmiany
w rozgrywce, które uwzgl´dniaΠy uwagi doÊwiadczonych graczy w Kozaków.
Wi´cej informacji na temat modyfikacji znajdziesz w pliku “mod readme.html”, znajdujàcym si´
w folderze „Mod” na pΠycie CD-ROM z grà Kozacy: Powrót na wojn´.
W modyfikacji 1.35 znajdziesz:
• silnego algierskiego muszkietera: Baszi Bozuka
• dziaΠo obrony wybrze˝a do zwalczania pot´˝nych okr´tów wprowadzonych w modyfikacji
• tureckiego piechura wyposa˝onego w ochron´ przed armatkami wielolufowymi
• doborowego weneckiego XVII-wiecznego muszkietera
• 2 nowe jednostki artylerii z XVII-wieku: europejskà armat´ 17c oraz otomaƒskà armat´
• 6 nowych jednostek dla Anglii i dla Szwecji
• • wiele nowych jednostek dla Rosji, Polski, Francji, Austrii i Piemontu

Problem w tym że jak uruchamiam go w win 7 jest ten sam problem z kolorami. Jak go rozwiązać?

Cichor 

Medale: 1 (Więcej...)
Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)

Wysłany: 2012-08-14, 13:12   

Jest to Mod1 Baddoga, o którym pisałem swojego czasu. Niestety, nie uruchomisz go (chyba, że wrzucisz sobie XP). Proponuję zrobić kopię PnW i wgrać ręcznie moda, pamiętając o łatkach itp.

zgoniu89

Wysłany: 2012-08-14, 15:53   

jakoś nakierujesz jak to zrobić? swoją drogą udało mi się zagrać raz z tym modem ale następnym razem już włączyła mi się normalna wersja - nie ogarniam

zgoniu89

Wysłany: 2012-08-14, 16:10   

albo inaczej - jakiego moda zainstalować by gra była bogatsza i trudniejsza no i przez to przyjemniejsza i do tego żeby bez problemu chulała pod win 7 ( nie mogę zmienić na xp - brak mi sterowników do lapka )

Cichor 

Medale: 1 (Więcej...)
Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)

Wysłany: 2012-08-28, 21:16   

zgoniu89 napisał/a:
jakoś nakierujesz jak to zrobić? swoją drogą udało mi się zagrać raz z tym modem ale następnym razem już włączyła mi się normalna wersja - nie ogarniam

Nie korzystam z badziewnych vistów i siódemek, więc nie pokieruję.

zgoniu89 napisał/a:
albo inaczej - jakiego moda zainstalować by gra była bogatsza i trudniejsza no i przez to przyjemniejsza i do tego żeby bez problemu chulała pod win 7 ( nie mogę zmienić na xp - brak mi sterowników do lapka )

Hulać będzie 17th c HH, pamiętaj tylko o patchach do kart graficznych i siódemki.

Odpowiedz do tematu