Forum Cossacks 3 :: "Finish" sezonu Spring 2009 LCN

Poprzedni temat «» Następny temat


Tagi tematu: 2009, lcn, quotfinishquot, sezonu, spring

"Finish" sezonu Spring 2009 LCN
Autor Wiadomość
[GP]Warren 
Admin Team :)
łudi łudi, dymi dym


Pomógł: 2 razy
Wiek: 29
Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 8585
Skąd: Łódź

Medale: 6 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 1. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 2) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)


Wysłany: 2010-04-27, 11:48   "Finish" sezonu Spring 2009 LCN

Podsumowanie sezonu Spring 2009 LCN

Jak wiadomo sezon Wiosna 2009 zbliża się ku końcowi, jednak pojawia się pytanie: Kto dostanie złoto za sezon? Póki co Balin prowadzi ale ma znikomą przewagę nad Jokerem. Jak wiadomo turniej w Żelaznym Porcie rozpoczyna się teraz i Balin pewnie nie zagra już w tym sezonie, gdyż będzie w nim uczestniczył. Jest to ogromna szansa dla Jokera, który nie jest zagrożony już i nie ma nic do stracenia, bowiem na trzecim miejscu plasuje się KGR Kozyr z dorobkiem 377 pkt, co stanowi sporą stratę do lidera klanu NMA. Za jego plecami jest Maska, jednak podobnie jak Balin nie zagra już do końca sezonu. 5 miejsce zajmuje znienawidzony przez większość graczy cossacks- lider klanu KGR- Catweazel, który zakończył już sezon także ale z innych powodów niż wymienieni wyżej gracze elity światowej. Nie popularny Catty postanowił zbojkotować tymczasowo (albo już na stałe) ligę LCN, gdyż uważa iż jest w niej szykanowany i przez nikogo nie lubiany.
Kolejne miejsca zajmują kolejno: 6. RUS Migkoff, 7. NWO Yurik, 8. RA Tarantul, 9. UNION Tatarin i zamykający pierwszą dziesiątkę UNION Dinmil. Te miejsca mogą się jeszcze zmienić bo zostało tydzień do końca rozgrywek. Najwyżej sklasyfikowanym graczem GeV jest Maximus, który zajmuje dopiero 65 miejsce z dorobkiem 91 pkt. Kolejni gracze naszego klanu są sklasyfikowani na następujących miejscach: 133. Shelby 52pkt, 136. Quattro 51pkt, 144. Error 48pkt, 159. Rozderca 40pkt, 164.Warren_GDA 39pkt. W sumie zostało sklasyfikowanych 240 graczy, więc poniżej średniej można podsumować sezon, ale to w osobnym miejscu będzie czas na to.

Klanowo prowadzi klan UNION, który ma już raczej zapewniony złoty medal. Na drugiej pozycji znajdują się gracze RA z dorobkiem 294pkt. Tuż za nimi znajduje się klan KGR z 286pkt. O medal klanowo może powalczyć jeszcze NWO, które ma 277pkt. BRP jest 5 już ze sporą stratą do NWO, bo mają 251pkt. Klan GeV zajmuje 23miejsce z 91pkt. Do dwudziestki niema szans już wskoczyć, można zaatakować 22 miejsce, które zajmuje klan TARR, lecz deptają nam po piętach klany: ZiZ i LEGENDA. W klasyfikacji ujęto 57 klanów.

Przejdźmy teraz do analizy poszczególnych ruli.
1000 0pt
Wobec nieobecności Fightera w tym sezonie dominuje BRP Balin, który ma już pewne złoto, za nim ze sporą stratą punktową znajduje się NMA Joker a za nim RA Getman. Na podium nie powinno dojść już do żadnych zmian i można powiedzieć że medale rozdane. Najlepszym z GeVów a zarazem jedynym w tej konkurencji jest Error, kóry zajmuje 69 miejsce na 84 sklasyfikowanych.
Klanowo bryluje RA, przed BRP i NMA, gdzie także już nic nie powinno się zmienić na podium. GeV na 26miejscu.

1000 0pt n/m
Tu zdecydowanie uciekli punktowo rywalom BRP Balin oraz RA Maska, którzy właśnie zajmują w wyżej wymienionej kolejności dwa pierwsze miejsca, trzeci jest NMA Joker, tu także nie powinno się nic zmienić na podium choć szansę mają jeszcze RA Tarantul oraz HUN Emsci, lecz ich dotychczasowa aktywność nie rokuje na znaczne zdobycze punktowe. Żaden gracz z GeV w tym sezonie nie wygrał walki na n/m, dlatego nikt nie jest sklasyfikowany.
Klanowo pierwsze miejce dla RA, drugie BRP a trzecia pozycja dla UNION, tu nic się nie zmieni.

5000 0pt
Złoto indywidualnie już jest w kieszeni BRP Balina, lecz walka o kolejne miejsca nie jest jeszcze rozstrzygnięta ostatecznie. Choć drugie miejsce NMA Jokera może być nie zagrożone raczej to o 3 miejsce ma jeszcze szansę HUN Emsci jak i UwF Tema, co jest niespodzianką ze strony tego drugiego. Najwyżej w klasyfikacji jest Rozderca, który zajmuje aktualnie 45miejsce, 48 jest Warren_Gda, a 72 Error.
Klanowo BRP przed UwF i walczącymi o trzecią pozycję HUN i RA. Klan GeV zajmuje 19 pozycję.

$$$ def
Tu już jest sytuacja jasna i klarowna kto otrzyma medale i w jakim kolorze. Ten sezon był pod znakiem dominacji KGR Catweazela, jednak to nie jemu przypadnie złoty medal. Złoto powędruje do jego kolegi z klanu Kozyra, który wyprzedził swego lidera dzięki dużej aktywności na szelu i sporej liczbie zwycięstw. Trzecie miejsce przypadnie debiutantowi BoB Pumbie. Nikt z klanowiczów GeV nie grał na te zasady dlatego nikt nie jest sklasyfikowany.
Klanowo wygrali zdecydowanie gracze KGR, drugie miejsce przypadnie zawodnikom UiS, a o trzecie miejsce powalczą jeszcze gracze BoB oraz RUS, którzy póki co mają medal brązowy.

5000 20pt no art
Sezon już wygrał KGR Catweazel, jednak o pozostałe miejsca na podium trwa zaciekła walka pomiędzy graczami z miejsc 2-5, czyli: na razie drugim UKRAINA Lubomyrem, trzecim KGR Kozyrem, czwartym UNION Dinmilem oraz piątym NMA Jokerem. Jak widać ciekawie będzie do końca. Najwyżej sklasyfikowanym graczem naszej ekipy jest znajdujący się na 24 miejscu Maximus, z dużą szansą na awans do dwudziestki, oraz kolejni gracze: 51 miejsce debiutant Quattro, 78 Error.
Drużynowo walka o medale jest jeszcze ciekawsza. Klan KGR osłabiony przejściem na nieaktywność Catweazela ma tylko 2 pkt przewagi nad rozpędzonym klanem UNION, który jak nie stanie się nic złego to powinien wygrać ten sezon na te rlz. Trzeci jest klan UKRAINA, czwarte miejsce zajmują NWO, a piąte RA. Każdy z tych klanów ma szansę jeszcze na medal każdego koloru wliczając także złoty, jednak moim zdaniem UNION jest nie do zatrzymania pod koniec i to im przypadnie złoto. GeV jest na 13miejscu bez szans na awans a także spadek.

5000 20pt ukraine
RUS Migkoff prowadzi w klasyfikacji, lecz goni go NMA Joker. Walka o złoto tutaj będzie tylko między tymi dwoma. Walka o brąz trwa pomiędzy KGR Kozyrem oraz UNION Tatarinem, ze wskazaniem na tego pierwsze, gdyż przemawia za nim spora aktywność na shellu. Klanowicze GeV są sklasyfikowani na następujących pozycjach: 22. Maximus, 36.Warren_Gda, 51. Quattro
W klasyfikacji klanowej o medale walczą 3 klany i to one powinny rozdzielić je między siebie. Są to prowadzący aktualnie gracze UNION, zajmujący drugą pozycję zawodnicy RUS oraz klan NMA póki co trzeci. GeV zajmuje 16 miejsce tuż przed ZiZ.

5000 30pt art
Już w połowie kwietnia było wiadomo kto otrzyma złoty medal w te wspaniałe rules- murowanym faworytem był NWO Yurik, jednak po serii zwycięstw BRP Balina jego przewaga gwaltownie stopniała. Kto wie, czy jeżeli by Balin nie jechał na zawody do Żeleznego Portu to może by pod sam koniec wyprzedził lidera NWO. Brązowy medal przypadnie debiutantowi na te rules- KGR Kozyrowi. Nasi gracze są sklasyfikowani na następujących pozycjach: 20.Maximus, 24. Shelby i 45. Warren_Gda.
Podobnie jak indywidualnie walka o złoto drużynowo by była ciekawsza gdyby team BRP nie wyjeżdzałby na Ukrainę. Dziesięciopunktowa przewaga Polaków nad klanem NWO zapewne okaże się niewystarczająca aby utrzymać pierwszą pozycję na koniec sezonu. O trzecie miejsce trwa walka pomiędzy bardzo aktywnymi graczami klanu UKRAINA a osłabionym ostatnio brakiem Udijna i Partyziza- klanem ELBRUS. Klan GeV zajmuje tutaj wysoką ósmą pozycję.

Sea 30pt
Na te rules jest jedna dominatorka a nazywa się ona UNION Chita, która z kompletem lcn-punktów nie podzielnie przewodzi klasyfikacji na te rlz. Drugie miejsce zajmuje jej kolega klanowy Silver. O trzecie miejsce mogliby powalczyć jeszcze GOTT Grom i NWO Tirael, jednak ten drugi jest ostatnio nieaktywny.
Drużynowo prowadzi klan UNION, przed GOTTami i trzecimi graczami NWO. Tutaj nic nie powinno się już stać i wymienione ekipy powinny mieć medale.

Gratuluję wytrwałości tym którzy doczytali całość :)
_________________
Kontakt: https://www.facebook.com/PeteLevy123 ; warrengda@gmail.com
 
     
juveninho 
napinaczWiek: 30
Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 668
Skąd: Warszawa

Medale: Brak


Wysłany: 2010-04-27, 16:36   

Myślałem, że mamy rok 2010
_________________
 
 
     
Maxiu Wiek: 30
Dołączył: 30 Gru 2009
Posty: 1566

Medale: 5 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 2. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 2. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 2. Miejsce w WoF (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 1)


Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-04-27, 17:07   

Kopiuj-wklej ze starego forum :shock:
_________________
 
     
[GP]Warren 
Admin Team :)
łudi łudi, dymi dym


Pomógł: 2 razy
Wiek: 29
Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 8585
Skąd: Łódź

Medale: 6 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 1. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 2) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)


Wysłany: 2010-04-27, 19:55   

To stary artykul Maximusa. Mamy 2010 rok, artykul z 2009 roku. Nowy znalazlby sie w dziale o ligach i lcnie. Dziekuje, dobranoc. 8-)
_________________
Kontakt: https://www.facebook.com/PeteLevy123 ; warrengda@gmail.com
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: TERMINARZ ZAKOŃCZENIA PIERWSZEGO SEZONU PLC
Kokosz Kosz/Archiwum 2 2010-10-07, 18:12
Kokosz
Brak nowych postów Przyklejony: KONIEC 3. SEZONU PLC !
Kokosz Forum ogólne 6 2012-02-13, 22:07
Kokosz
Brak nowych postów Przyklejony: Koniec 1. sezonu PLC! Wyniki!
Kokosz PLC 13 2011-03-15, 23:42
[GP]Warren
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Wyroznienia 2009 rok (!)
[GP]Warren Archiwum Działu Kozacy 1 1 2010-01-09, 20:15
Paproszek
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Hall of Fame Poland 2009
by portal c1c.pl
[GP]Warren Kosz/Archiwum 0 2010-03-12, 21:45
[GP]Warren
Brak nowych postów Pomysł Elki dotyczący tematu "skład klanu"
[GP]Warren Polska Rewolucja- tajne 2 2016-03-08, 21:05
[GP]Warren
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Podsumowanie turnieju "Puchar o Kufel Zagłoby"
[GP]Warren Archiwum Działu Kozacy 1 0 2010-12-12, 17:04
[GP]Warren
Brak nowych postów Tak grają Wietnamczycy- garść "żółtych" repków
[GP]Warren Download 1 2013-01-10, 20:50
MASTER_RSA
Brak nowych postów Nowa modyfikacja Kozaków- "Echo Wojny"
[GP]Warren Modyfikacje Kozaków 0 2013-01-05, 17:38
[GP]Warren
Brak nowych postów "weol" symulator pilki noznej 2013
rav1906 Inne Gry 2 2013-08-28, 21:45
Cav

Cossacks 3 DLC: Days of Brillance z polską kampanią!© 2009-2011 | Kozacy.org - polskie centrum gry Kozacy I & II. Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie elementów zawartych na stronie zabronione.

Partner - StartVISION.pl modified by Kozacy.org
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group