Forum Cossacks 3 :: Artykuły z działu retro

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: artykuly, dzialu, retro

Artykuły z działu retro
Autor Wiadomość
[GP]Warren 
Admin Team :)
łudi łudi, dymi dym

Medale: 6 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 1. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 2) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)

Wysłany: 2011-02-06, 00:08   Artykuły z działu retro

R liga 5000 0pt 8th Austria- Ostatnie mecze Androna w R lidze.

[-RA-]Andron, następny wielki mistrz, którego mam okazję przedstawić. W odróżnieniu od Guta, czy Blastera jest on powszechnie znany nawet wśród młodszej gwardii graczy. Osiągnął w Cossacks wszystko co mógł osiągnąć. Title na wszystkie zasady ligi LCN, złote medale w R lidze oraz niespotykane w jego czasach rewelacyjne serie zwycięstw- kilka razy po ponad 20 wygranych pod rząd. W moim odczuciu Andron to taki protoplasta stylu Fightera. Analogii w sposobie szkolenia obu zawodników po prostu nie da się nie zauważyć. Nazywam to "Robot Style", jest on szczególnie znany w Korei gdzie Starcraft jest e-sportem narodowym. Każdy wie o co chodzi.

R liga 5000 0pt numer 8 była dla Androna ostatnim większym turniejem, a być może ostatnia jego wielka gra została rozegrana właśnie 24 Marca 2007 roku. Obsada tego dnia była wręcz kosmiczna- [HKA]Rp_HeCtoR, [BMC]Tolls, [HKA][Akos], [-RA-]TaPaHTyJI, [HUN]Inter, [-RA-]Br_MACKA_PCT, [Lviv]ROlcoM, [HUN]Kalimdor, [NMA]_^cAmi^, [HKA]Rp_HuLK, [NMA]^Joker^ i jeszcze 22 zawodników, którzy również do słabeuszy nie należeli.

Kto wygrał? Oczywiście perfekcjonista [-RA-]Andron. Poniżej przedstawię po kolei wszystkie jego gry w 8 odsłonie R ligi 5000 0pt. Przypomnę, wszyscy grali Austrią.

Pierwszym przeciwnikiem zawodnika z klanu Red Army był [NMA]Cami. Bardzo przyzwoity zawodnik kilka lat temu. Można rzec, że ciężki przeciwnik jak na pierwszą fazę turnieju, jednak dla Androna pewnie to była po prostu dobra rozgrzewka przed decydującymi meczami tego dnia, w których mógł się zmierzyć z chociażby swoimi dwoma ziomkami z klanu- Tarantulem i Macką.

Andronowi i Kamikadze trafiła się raszowa mapka. Obaj zagrali więc rasza. Różnica polegała na tym, że -RA- wybrał tarczowników, natomiast NMA pikinierów. Szybko wysłali sicze, jednak te rajdy nie przyniosły korzyści dla żadnej z walczących stron. O dziwo w pierwszych minutach gry to Cami był tym bardziej agresywnym zawodnikiem co było dosyć dziwne zważywszy na fakt, iż tarczownicy rosjanina z RA szybciej się rekrutowali niż piechota przeciwnika. W następnych minutach trwały ataki z obu stron i gra wyglądała na remisową, no i ni stąd ni zowąd Andron wyjechał z około 100 dragonami na wojska Camiego. Genialna gospodarka, jak na rasza oczywiście.

Replay: http://en.rliga.com/records/games/705.zip

W 1/8 finału Andron trafił na następnego wymagającego przeciwnika. Był nim [HKA]Hector, czyli zawodnik z którym -RA- zmierzył się kilka tygodni wcześniej w finale poprzedniej R ligi 5000 0pt. Miał więc przewagę psychiczną. Oj, trzeba przyznać, że Andron wylosowywał po kolei naprawdę wymagających przeciwników. Nie do pozazdroszczenia. ;)

I znowu mapa raszowa. I znowu rasz. I znowu tarczownicy vs pikinierzy. I znowu nieudane ataki siczami. Najwyraźniej sytuacja uwielbia się powtarzać. Andron zdominował tę grę. Szybko zaatakował Hectora, zakręcił nim swoimi formacjami i w dosłownie kilka minut 'zmiótł Węgra z ringu'. Prawdopodobnie Hector za późno zaczął ulepszać pikinierów w barakach. Moim zdaniem już na początku popełnił duży błąd. Gdy wymieniasz jako drugi surowce w markecie otrzymujesz mniej żywności, więc chyba logiczne, że w takim przypadku lepszym rozwiązaniem są tarczownicy. Łatwe zwycięstwo bez większego wysiłku. Zwycięża Rosjanin.

Replay: http://en.rliga.com/download/game.php?id=697

Doszliśmy już do 1/4 finału. Tym razem przeciwnikiem Androna został następny Węgier z klanu [HKA]- [HKA]Akos. Obiektywnie ciężko stwierdzić, czy lider Hungarian Knights Alliance posiadał w tamtym czasie większe umiejętności od swojego podopiecznego Hectora, subiektywnie mogę napisać, że od zawsze bardziej ceniłem Akosa, a dokładniej jego kreatywność i jego nieprzewidywalne ataki. One tak jakby nie były do końca wyuczone, wyglądały na prawie całkowicie spontaniczne co cieszyło i nadal cieszy moje oczy.

Mówi się do trzech razy sztuka i bardzo możliwe, że 24 Marca 2007 roku to przysłowie znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości, ponieważ graczom znowu się trafiła raszowa mapka na której jeden z zawodników rekrutował w barakach tarczowników (AN), a drugi pikinierów (AK). Akos zagrał agresywniej od swoich poprzedników, zdołał nawet dojść do bazy Androna. Jednak co z tego skoro przegrał szybciej od Camiego i Hectora? Rosjanin w swoim ostatnim turnieju był w nieziemskiej formie i jak się potem okazało nikt nie był w stanie mu się przeciwstawić.

Pragnę zauważyć, że tego dnia nazwa turnieju- RUSH LIGA bardzo dobrze oddawała przebieg gier Androna. Wszystkie jego dotychczasowe pojedynki kończyły się w zaledwie kilka minut od wypowiedzenia słynnego GL HF. ;)

Replay: http://en.rliga.com/download/game.php?id=693

W półfinale Andron w końcu spotkał swoje przeznaczenie, czyli [-RA-]Tarantula, z którym stoczył bratobójczy pojedynek. Zwycięzca meczu miał się spotkać ze swoim ziomkiem [-RA-]Maską. Bez względu na końcowy wynik to już wtedy było wiadomo, że ten dzień należy do Red Army. HKA, HUN, NMA, czy Lviv leżeli i kwiczeli po meczach z Maską, Andronem, czy Tarantulą.

Po raz pierwszy Andronowi było dane zagrać po przekątnej. Wreszcie coś nowego. A. bardzo ryzykował grając na takiej mapie tarczownikami. T. zaryzykował jeszcze bardziej ponieważ chciał zagrać na mega szybkiego upgrade'a (czyli poniżej [400]) przez co musiał zrezygnować z diplomatic centre przed [200]. Myślę, że wiecie jaka to strata. Co więcej tuż przed wybudowaniem DC Andron wjechał siczami w budowę ataszatu wojskowego, a później je spalił. Mimo szybko wynalezionego up'a 300% sytuacja Tarantula wyglądała na tragiczną, Andron doskonale wiedząc co T. kombinował non stop atakował, aby przeciwnik nie mógł rozwinąć ekonomii. Po kilku dobrych rajdach Andron zwyciężył w bratobójczej bitwie. Gra znowu z kategorii EASY.

Replay: http://en.rliga.com/oldresults.php?id=30

Czas na wielki finał. Finał marzeń. Zmierzyli się w nim dwaj mistrzowie gry, którzy w tym dniu byli w wybornej formie. Myślę, że Macki przedstawiać nie muszę.

Po raz czwarty Andron wylosował raszową mapę. Rosjanin zagrał jednak na 2th i siekierę, natomiast Ukrainiec na 2th i dc. Ciekawe rozwiązanie jak na taka mapę, zapowiadał się ciekawy pojedynek. Po raz kolejny tarczownicy vs pikinierzy. Początkowo Macka nie potrafił znaleźć A. na mapie (co się nieczęsto zdarza). Oczywiście pomimo tej pomyłki M. był bardziej agresywny. Był to wymóg, jak wiadomo osoba grająca na siekierę zawsze będzie miała efektywniejszą gospodarkę niż ktoś kto wybierze 2th i dc, lub rasza. Świetne rajdy Macki jednak zdały się na nic. Andron zaprezentował żelazną obronę i perfekcyjny kontratak. Grę wygrał prawdopodobnie podczas walki na dragony. Piszę prawdopodobnie, bo wyskakuje mi 'sinchro error' w momencie gdy Andron zaczyna kontrować Mackę. Najtrudniejszy pojedynek Rosjanina tego dnia, aczkolwiek i tutaj A. wyglądał na zdecydowanie lepiej przygotowanego do turnieju.

Replay: http://en.rliga.com/download/game.php?id=690

Podsumowując wszystko to co tutaj napisałem stwierdzam, że Andron wybrał najlepszy moment na rozbrat z Kozakami. Odszedł w glorii zwycięzcy i mistrza, który pokonał wszystkich na wszystkie zasady (z którymi zagrał więcej niż 1 pojedynek w lidze;p), a ósma edycja R ligi na 5000 0pt przejdzie do historii nie tylko ze względu na ostatni wielki sukces Androna, ale też jako ta R liga gdzie grało ponad 90% ówczesnej czołówki.

Tabela 8 edycji R ligi 5000 0pt:
http://en.rliga.com/oldresults.php?id=30

Wszystkie powtórki 8 edycji R ligi 5000 0pt
http://en.rliga.com/records/tourn/30.zip

========================================================

Video z Lwowa '07

Nie chcę mi się dzisiaj nic pisać, w zamian za moje wypociny wrzucam 'videorelację' z turnieju w Lwowie z 2007 roku. Były już wyniki turniejów, były zdjęcia, ale filmików do tej pory jeszcze w tym temacie nie było. Te krótkie video co prawda znajdują się na witrynie LCN, ale są one tylko i wyłącznie do ściągnięcia, brak tam możliwości obejrzenia tego w przeglądarce, a komu by się chciało to wszystko pobrać? ;) Gratis dorzucę kilka ciekawszych zdjęć i wyniki turnieju. Moim zdaniem wspominanie o 'żywych' turniejach poprzez wrzucanie zdjęć, filmików i zabawnych relacji uczestników wzbudzą większe zainteresowanie od suchych faktów- kto wygrał, kto przegrał.

[Kiev]Lamper i polscy wojownicy. ;)
Cossacks Center - YouTube

[Kiev]Lamper i [BWS]Blaster

Węgrzy- chyba głównie [HUN]

[Kiev]Demon i znowu nasi.

Toast [Kiev]Lampera ;)

[Lviv]Romak i Węgrzy

Kto zgadnie kto reprezentował Polskę na turnieju? (:

Wyniki turnieju i powtórki:
http://en.newlcn.com/champ/results_lviv.php

Zdjęcie polskiej ekipy:

Reszta zdjęć:
http://en.newlcn.com/champ/foto_lviv.php

=========================================================

Polacy w zagranicznych ligach...

Dzisiaj wyjątkowo tekst dotyczący nie tylko przeszłości, ale także teraźniejszości. Polacy w zagranicznych ligach grali "od zawsze", do 2005 roku właściwie to obcokrajowcy brali udział w naszych turniejach takich jak CC@W i Liga BRP. Jednak od rozpoczęcia międzynarodowych zjazdów na Ukrainie i powstania League Cossackers Net wszystkie ważniejsze wydarzenia dzieją się już tylko za naszą wschodnią granicą. Właśnie starty Polaków w LCNie oraz R League chciałbym krótko przedstawić. Bądź co bądź nadal nasza scena jest w trójce najsilniejszych na świecie, za rosyjską i ukraińską, więc chyba mamy się czym pochwalić. Gdyby tak przeliczyć ilość zdobytych punktów zawodników danych narodowości, a później podzielić przez ilość zawodników to być może w takim wyimaginowanym rankingu zajęlibyśmy pierwsze miejsce. Nie biorę pod uwagę Mołdawian, których jest z pięciu i każdy nieźle punktuje. ;)

Zacznę od zwykłych statystyk. (LCN)

Przez pięć lat istnienia ligi wzięło udział 19 polskich drużyn. Najlepiej punktuje [BRP], za nimi [PR], [P_K^S] i [GeV]. Ilość uczestników LCN z Polski wynosi 88 graczy.

Najbardziej wyróżniający się polscy zawodnicy:

[BRP]Balin- Jeden z dwóch naszych dominatorów. Zagrał zaledwie 567 meczów, a zdobył w lidze wszystko. Title na 1000 0pt, 1000 0pt n/m, 5000 0pt, 5000 30pt Sea i 5000 30pt No rules. Najlepiej punktujący gracz Bractwa Rycerstwa Polskiego. O Balinie nie ma co pisać. Każdy go zna, każdy wie co potrafi.

[BRP]Kefir- 190 gier, z czego 130 wygranych. Procent zwycięstw byłby z pewnością wyższy gdyby nie fakt, że Kefir od początku swojej kariery ligowej atakował wyłącznie graczy ze ścisłej czołówki, jeżeli wygrał z tą czołówką większość meczów to chyba umiejętności tej legendy polskiej sceny nie wymagają dodatkowego komentarza. Zazwyczaj grał zasady bez czasu pokoju, chociaż tak jak Balin uwielbiał on zasady 30pt no rules. Mówi się, że to są ulubione zasady klanu BRP.

[BRP]Morpheus- Wcześniej znany jako [ZiZ]Chodkiewicz. Grę w lidze zaczął jeszcze jako początkujący stąd jego statystyki nie są oszałamiające. Z czasem się wyrobił, szczególnie w grze 30pt no rules, gdzie jest uważany za jednego z najlepszych zawodników na świecie. Nawet Balin pisał- "Uczeń przerósł mistrza". Do tej pory nie wiem czy pisał to na serio, czy była to ironia. ;) Morfi zdobył w sumie 5 medali w LCNie. Najważniejszy to chyba ten brązowy medal za Masters Lcn 30pt, czyli turnieju tylko najlepszych wśród graczy danej nominacji. Przy okazji wspomnę, że 2 miejsce zajął wtedy Balin, a pierwsze Macka.
Odnośnik do turnieju LCN Masters: http://en.newlcn.com/cham....php?rules=30pt

[BRP]Wołek- Tak jak Morph zaczął swoją przygodę z ligą jako raczej początkujący zawodnik. W obecnej chwili jest uważany za bardzo przyzwoitego zawodnika na większość zasad, w tym nawet na $$$ co w BRP jest niespotykane. Odniósł więcej porażek niż zwycięstw, przyczyn tego pewnie jest wiele, nie wnikajmy w to, ważniejszy jest fakt, że Wołek pewnie punktuje, ciągle jest aktywny i ma na swoim koncie 2 medale oraz kilka "tytułów".

[PR]Gutek- To już trzeci Polak z tzw. "nowej fali". (Po Wołku i Morphie). I on również zaczął grę w lidze jako 'noob', cała jego kariera opiera się na meczach w LCNie. Obecnie pod nieobecność Fightera i Balina jest zdecydowanie najlepszym polskim zawodnikiem w lidze. Jest prawie tak uniwersalnym zawodnikiem jak Wołek. Zdobywca wielu "tytułów" i kilku medali z zasad 5000 0pt/5000 30pt Sea.

[PR]Zizu- Leniwy gracz z wielkimi umiejętnościami. Zauważyłem u niego tendencję do powrotów na kilka-naście-dziesiąt dni do ligi po kilkumiesięcznych przerwach. Nigdy nie zatracił umiejętności, te przerwy tak jakby w ogóle mu nie przeszkadzały, to świadczy o klasie zawodnika. Niewielu potrafi wrócić po takim czasie i grać na wysokim poziomie. Zdobył 2 medale w lidze, jeden za 3 miejsce na 1000 0pt, a drugi za 100 zwycięstw. Posiada bardzo dobry stosunek zwycięstw do porażek.

[P_K^S]Amon- Wymieniam go tutaj z powodu jego fenomenu. Chłopak, który tak jak Zizu gra tylko raz na jakiś czas potrafi utrzymać dosyć wysoką formę. Amon jest szczerze mówiąc niedoświadczonym zawodnikiem i młodą osobą, jego zwycięstwa np. z Fighterem na 5000 0pt w Cossacks Empire, z [Kiev]Lamperem na 1000 0pt w LCNie do tej pory mnie zdumiewają. Do dzisiaj zdobył zaledwie jeden medal w League Cossackers Net. Mam nadzieję, że wróci do czynnej gry i ponownie zaprezentuje swój niebywały talent do Cossacks.

[P_K^S]Mad- Zawodnik, który obrał zupełnie inna ścieżkę kariery w LCNie od wyżej wymienionej reszty. Zaczął od 20pt i skończył na 20pt, w międzyczasie pokonując na przykład [-RA-]Tarantula na 5000 0pt w walce o 2 miejsce. Gracz uniwersalny, grał także miliony 10 i 0pt. Jest liderem PKS, to on wprowadził Amona we wszystkie tajniki gry i ligę stawiając uprzednio porządny fundament pod nowych utalentowanych młodziaków jak [P_K^S]Amon, [P_K^S]Bohun i [P_K^S]Matus. Matus i Bohun niestety stosunkowo szybko zrezygnowali z zabawy w Cossacks.
Mad posiada 2 medale w LCNie.

[GeV]Maximus- Nasz rodzynek wśród najlepszych. Zdobywca 2 medali i title na 30pt no rules. Uważany na świecie za świetnego artylerzystę, dobrze sobie radził również na strasznie mocno obsadzonych w ostatnich latach 5000 20pt. (W czasach kiedy na 0pt mamy bezrybie- niestety). Dla [GeV] zrobił wiele, był pierwszym zawodnikiem, który angażował się w profesjonalną grę. A dla mnie na zawsze zostanie panem "Słabe eko, świetny strateg". 168 zwycięstw i 155 porażek, w LCNie zaczynał jeszcze jako zawodnik Gwardii Polskiej [GP].

[BWS]Blaster- Mistrz. 60 gier, 44 zwycięstwa, "tytuł" na 5000 0pt i 5000 30pt no rules i 2 medale. Następny Polak grający 0pt i 30pt no rules. Coś w sobie mamy, że w większości grywamy najtrudniejsze zasady i jesteśmy w nich najlepsi.
Blaster to reprezentant starej gwardii, wg niektórych uważany nawet za jednego z najpotężniejszych zawodników w historii Cossacks.

[GRAIL]KO_POland- Jeżeli pamięć mnie nie myli to Ko jest pierwszym polskim medalistą LCN. Solidny zawodnik posiadające niezłe statystyki. Swoją drogą sympatyczny człowiek. ;)

[-UNION-]Fighter- Od kilku lat jedyny rywal Balina w rywalizacji o miano najlepszego zamiatacza z Polski. Kontrowersyjny gracz, często banowany w LCNie i oskarżany nieczyste zagrania. Gdyby nie tak częste przerwy w lidze spowodowane właśnie niezbyt pożądanym zachowaniem prawdopodobnie w tej chwili byłby na szczycie polskich medalistów League Cossackers Net. Obecnie najlepszy aktywny polski zawodnik.

Polscy medaliści LCN:

1. [BRP]Balin 38 medali.
2. [-UNION-]Fighter 30 medali.
3. [PR]Gutek 7 medali.
-. [BRP]Kefir 7 medali.
5. [BRP]Morpheus 5 medali.
6. [1453]Kolczan 3 medale.
7. [PR]Zizu 2 medale.
-. [GeV]Maximus 2 medale.
-. [BRP]Wołek 2 medale.
-. [P_K^S]Mad 2 medale.
-. [BWS]Blaster 2 medale.
12. [BRP]Kronos 1 medal.
-. [P_K^S]Amon 1 medal.
-. [PR]Elendor 1 medal.

R liga i Polacy...

R liga, turniej zupełnie inny niż LCN, rozgrywa się wyłącznie na 1000 0pt-5000 0pt i $$$. Również w RL Polacy występują często, a kiedyś nawet gęsto. Szybko przedstawię statystykę, nie chce mi się bawić z opisywaniem zawodników, zrobiłem to przecież wyżej.

[-UNION-]Fighter- 118 gier, 100 zwycięstw (!!!), 26 medali. (1000 i 5000)

[BRP]Balin- 80 gier, 64 zwycięstwa, 17 medali. (1000 i 5000)

[KGR]Silversurfer- 37 gier, 22 zwycięstwa, 1 złoty medal. ($$$)

[BRP]Kefir- 31 gry, 20 zwycięstw, 5 medali. (1000 i 5000)

[PR]Zizu- 20 gier, 13 zwycięstw, 3 medale. (1000 i 5000)

[P_K^S]Amon- 6 gier, 3 zwycięstwa, 2 medale (1000 i 5000) [Na nicku Destiny] (Liczba meczów schrzaniona w bazie danych)

[KGR]Adriano- 10 gier, 6 zwycięstw, 1 medal ($$$)

[EK]Misieq- 8 gier, 4 zwycięstwa, 1 medal ($$$)

[P_K^S]Mad- 47 gier, 21 zwycięstw, 2 medale (1000 i 5000) [Także na nicku Booblo Hanaki]

[PR]Elendor- 17 gier, 7 zwycięstw, 1 medal (1000 i 5000)

[BRP]Kronos- 23 gry, 11 zwycięstw, 1 medal (1000 i 5000)

[PR]Gutek- 29 gier, 17 zwycięstw, 1 medal (1000 i 5000)

Na sam koniec... niespełnione ligowe talenty ;)

Czyli gracze, którzy zaczęli grać w lidze ale szybko zakończyli swój udział w rozgrywkach.

[BWS]Blaster- Czyli ten mistrz o którym pisałem wcześniej, po zaledwie 60 meczach zawiesił buty na kołku. Co by było gdyby zagrał tych gier np. 500?

[BRP]^Kristov^- Początek miał wręcz tragiczny, ale to było jeszcze za czasów gdy grał w [GP] i [BRP][YB]. Później było coraz lepiej, pokonał nawet [Kiev]BR_Gogę na 5000 0pt i kilku innych wysoko notowanych rywali, jednak kiedy młodziak zaczął łapać wysoką formę nagle przestał grać.

[P_K^S]Bohun aka [P_K^S]Itachi- Uczeń, a później pogromca [HUN]Kalimdora i [HUN]Intera, jedyny gracz z którym ponoć nie potrafił się rozprawić na 1000/5000 0pt był Emsci. ;)

[P_K^S]Amon- Jak już pisałem- wielki talent. Czekam na powrót i "tytuły" na 1000 i 5000 0pt.

==========================================================

Niektórzy gracze są miłośnikami modyfikacji Csx, niektórzy grają tak długo, aż osiągną satysfakcjonujące miejsce w lidze, a jeszcze inni bawią się w Napoleona podczas rozgrywania bitew historycznych, a ja po prostu lubię historię, tą 'kozacką' oczywiście. Jak wszyscy wiemy scena multiplayer istnieje już od kilku dobrych lat, prawdopodobnie gracze zaczęli się organizować w różne struktury klanowe w już 2001 roku, czyli aż 9 lat temu. Z jakiej strony by nie patrzeć to jest kupa czasu, wiele ciekawych rzeczy się wydarzyło. Chciałbym się podzielić swoimi 'odkryciami', co pewien czas będę się starał wrzucać różne (nie)ciekawe sytuacje, informacje o drużynach/zawodnikach i statystyki byłych turniejów/lig. Być może kogoś to zainteresuje, albo nawet skłoni do wymiany zdań.

"Let's Get Ready To Rumble!"

GUT

[SCC]GUT to już dawno zapomniany mistrz 'wagi ciężkiej' (ukłon w stronę Montezumy- wiem, że Ty jeszcze pamiętasz Guta), czyli 5000 0pt. Na wstępie zaznaczę, iż znalezienie w internecie jakichkolwiek wiarygodnych informacji nt tego zawodnika graniczy z cudem. Mimo wielu trudności udało mi się chyba połączyć to co znalazłem w miarę logiczną całość.

O to co znalazłem... cytaty z tematu o lidze BRP (źródło: www.cossacks.sztab.com/karczma)

Cytat:
Question: who will win the premiership?

[DF]Vauban napisał/a:
gut as usual if he plays all his games...

[HUN]Ekstone napisał/a:
I think GUT will win again, but Odin really good. [HUN]Frigate is really good too, but he hasn't got an own strategy

[CR]Evolution napisał/a:
hmm i think gut have good start in liga :P 8 games 8 victories :) hard to beat that 1 ;(

[CR]^Snatch^ napisał/a:
Gut is very sharp this season, let's go for place 2 :)

Slapukas napisał/a:
heh.... GUT will win but him tactic wery strange to beat me at 4-8min

[CR]PsychoFreak napisał/a:
I think 1 Gut 2 Odin 3 Messiah

I również z tego samego działu na forum potwierdzenie powyższych opinii...

[BRP]Bulka napisał/a:
Season 2 has ended

Ouer Champions are :

1.[SCC]GUT - (second gold realy impresive skill :) )
2.[TDF]LTU_MESSIAH
3.[AD]odin -

Po tym co zobaczyłem na Karczmie zadałem sobie pytanie- Kto to ten Gut. I czy naprawdę jest taki mocny, czy po prostu poziom ligi był przeciętny? (Wtedy większości zawodników nie kojarzyłem), więc musiałem zasięgnąć informacji z innych źródeł. Na pomoc przyszedł Rolcom, administrator ligi LCN, który umieścił kilka powtórek ze swoich starych gier z Gutem, o ile dobrze pamiętam to gry były rozgrywane w 2004 roku, aż sześć lat temu!

Zapomniałbym- nie tylko Rolcom wrzucił swoje gry z Gutem. (:

Linki:

http://en.newlcn.com/recordinfo.php?id=1384
http://en.newlcn.com/recordinfo.php?id=1387
http://en.newlcn.com/recordinfo.php?id=2798

Tłumaczenie komentarzy do ww gier

[Lviv]Rolcom napisał/a:
Osobiście uważam Guta za najsilniejszego gracza w historii. Takich graczy, którzy potrafią dobrze dostosować się do każdej sytuacji w grze zawsze było bardzo mało.

[SPaM]Fred napisał/a:
Gut był kiedyś najlepszym zawodnikiem 5000 ze swoją taktyką na początku drag + 'sechey'

Nie mam już nic do dodania. Osoba, którą uważam za jednego z najlepszych graczy w historii Cossacks (Rolcom) twierdzi, że Gut był jeszcze silniejszy od niego i jeszcze na dowód swojej tezy wrzuca repki ze swoich porażek z 2004 roku. Ewidentnie Gut był świetnym zawodnikiem, lecz nie był 'gwiazdą' jakich teraz wiele. Nie udzielał się na forach, nie brał udziału w wielu znanych ligach, on po prostu grał i wygrywał. Profesjonalista. ;)

Po kilku latach przerwy zagrał kilka potyczek 2v2 m.in z Macką, Tarantulem oraz Interem. Nie odstawał poziomem, a nawet pomógł Interowi zwyciężyć z bardzo mocnym teamem -RA- na 5000 0pt. Niesamowite.

Edit: następnym razem napiszę coś o klanie [JW]. <paproszeq>

Kristow 

Medale: 2 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 2. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1)

Wysłany: 2011-02-10, 17:07   

Nie przestałem grać, miałem jedynie krótką przerwę. Uważam że wygrana z Gogą nie była moim wielkim sukcesem. Potrafię zagrać świetnie na 0 pt jak jestem aktywny ;] Jeśli chodzi o moje początki no to chyba nic dziwnego, chyba każdy wie w jakich okolicznościach zacząłem w lcn. Nie uważam żebym był niewypałem...

Odpowiedz do tematu