Forum Cossacks 3 :: Wywiad z [KGR]Catweazelem

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: kgrcatweazelem, wywiad

Wywiad z [KGR]Catweazelem
Autor Wiadomość
Cav 
CWEL 99%

Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/4/6
Wysłany: 2011-08-10, 20:05   Wywiad z [KGR]Catweazelem

Wywiad z liderem klanu KGR i jednym z najlepszych graczy na świecie na $$$ przeprowadził [-SKY-]^Bo[JI]K^.

Zacznijmy. Czy możesz powiedzieć nam, jak zaczęła się twoja przygoda z Cossacks?

Moi wujkowie ([KGR]TABULARASA i [KGR]DER KORSE) załatwili mi demo Cossacks: European Wars w 2001 roku. To był pierwszy raz, kiedy zagrałem w Kozaki i przegrałem z komputerem na Very Easy. :) Moja premierowa gra przez internet odbyła się w styczniu 2002 roku na Cossacks: Art of War. Pierwsze 6 miesięcy grałem tylko na tej wersji. Mój pierwszy nick brzmiał "Truman", a we wrześniu założyliśmy klan KGR. Od tamtej pory gram jako Catweazel.

Dlaczego właśnie taki nick - Catweazel? Co on oznacza?

Kiedy zakładaliśmy KGR, pomyślałem, że powinienem mieć nowy pseudonim. Gdy patrzyłem na nicki innych graczy, widziałem miliony ksywek w rodzaju "Rambo", "Hitman", "Fighter", "Superhero", "Terminator", więc zdecydowałem, iż chciałbym mieć nick, którego nikt inny by nie posiadał. Moim wyborem było "Catweasel". Dlaczego? Ponieważ kojarzy się z kimś podstępnym jak kot (ang. cat) i szybkim jak łasica (ang. weasel). Później zamieniłem "s" na "z", gdyż wygląda to fajniej. :P

Co oznacza skrótowiec KGR?

KGR - KöniGReich. Oznacza to to samo, co "królestwo".

Czy mógłbyś opowiedzieć krótką historię klanu KGR?

Zmieszczenie 9 lat historii w krótkiej wypowiedzi jest zawsze trudne. Ale w skrócie - KGR zostało założone przeze mnie oraz moich wujków Der Korse i Tabularasę we wrześniu 2002 roku. Staliśmy się dobrym klanem na miliony def w 2003 roku, rozgrywając kilka sparingów przeciwko drużynie AoD i innym czołowym klanom w tym czasie. W 2005 roku wielu starych członków KGR przestało grać, a serwer GSC zaczął świecić pustkami, więc zdecydowałem się wrócić na GS i stworzyć nowe KGR. Z topowymi graczami, takimi jak: Silversurfer, Ko3ipb, Lexus, Sword, Cindy i innymi. Braliśmy udział w klanowym turnieju z EiS i EL. W 2005 roku wygrało EiS, przed EL i KGR. W 2006 ponownie zwyciężyło EiS, 2 finiszowało KGR, a na 3. miejscu uplasowało się EL. A w 2007 to KGR odniosło sukces, pokonując EL i EiS. Po tym wydarzeniu kilku naszych zawodników zaczęło grać w Rlidze oraz LCN-ie, a niektórzy osiągali w nich duże sukcesy. Mierzyliśmy się na na tysiące 1v1 oraz 2v2 na gamespy przeciwko czołowym klanom i zawsze odgrywaliśmy znaczące role w Cossacks. W 2010 roku zawiązaliśmy sojusz z klanem BoB, a 4 graczy z tej drużyny dołączyło do nas, na czele z tak znanymi zawodnikami, jak Pumba i Mustang. Sądzę, że jeśli wszyscy gracze KGR byliby aktywni, nikt nie mógłby nas pokonać w bezpośredniej walce.

Które lata oceniłbyś jako najlepsze dla KGR? Jaki okres był według ciebie "złotym wiekiem" klanu?

Lata 2003, oraz 2007-2010.

Słyszałem, że organizujesz turniej z klanem BMC. Co możesz nam o tym powiedzieć? Czy to taki rodzaj bitwy klanowej jak te z EiS i EL?

Tak, mieliśmy pomysł rozegrania takiej walki z BMC od dłuższego czasu, ponieważ obserwujemy wielu ciekawych graczy w szeregach tej drużyny. Niestety, ten turniej nie dojdzie do skutku, gdyż lider BMC - Aleksmi chciał grać nacjami w rodzaju Turcji, Rosji, Algierii i Ukrainy, podczas gdy zwykle są to Prusy, Anglia czy Holandia, jednak Aleksmi nie zgadza się ze mną w tej kwestii. A nasi gracze nie chcą walczyć przy pomocy nieeuropejskich państw. Według mnie, BMC jest najbardziej aktywnym obecnie klanem na $$$ def, jak również najlepszym teamem na te zasady w 2011 roku, bo KGR stało się mało aktywne. Dlatego chcieliśmy powrócić i stoczyć wielką batalię, być może zakończoną zwycięstwem, chociaż szanse oceniam 50 na 50. Wielka szkoda, iż nie potrafimy z Aleksmim dojść do kompromisu. To mógłby być znak, że KGR powraca.

Tak więc, nie masz żadnych innych planów odnośnie nowych walk klanowych?

Jedynie BMC nas interesuje, ponieważ posiadają w swych szeregach ofensywnych, silnych oraz uczciwych graczy. Te 3 czynniki są ważne dla nas. Do turnieju na $$$ def, oczywiście.

Miałeś jakichś nauczycieli w Kozakach? Czy mógłbyś nam o nich opowiedzieć?

Nigdy nie miałem nauczycieli, trenowałem sam, próbując nowych taktyk, patrzyłem, jak one sprawdzają się w praktyce, a potem oglądałem powtórki, by przeanalizować swoje błędy. Jednak posiadałem swego idola - [AoD]Icemana. Jego styl fascynował mnie. Był znany jako najlepszy zawodnik w 2002 i 2003 roku, ponieważ zawsze atakował i wygrywał. Nieważne, co zrobiłeś, on przybywał, nacierał i zwyciężał. :) Pragnąłem czynić tak samo, dlatego też stworzyłem kilka strategii oraz planów, by to realizować. Początkowo nie potrafiłem pokonać Icemana, jednak od 2004 roku i później wszystkie mecze rozstrzygałem na swoją korzyść.

Kto był twoim najsilniejszym przeciwnikiem na $$$ def? I kogo ochrzcisz mianem najlepszego gracza na miliony wszech czasów?

Niektórzy mawiają, że Cortes był moim najsilniejszym przeciwnikiem, jaki kiedykolwiek się pojawił, ale chyba zapominają lub nie znają KGR Typhoona. Typhoon był graczem, którego zwerbowałem w 2007 roku z klanu AoW. On rozwinął się w jednego z najlepszych graczy na miliony, jakiego widziałem. Grając Prusami, byliśmy na równi. W latach 2007-2008 rozegrałem około 350 gier przeciwko Typhoonowi i były to najlepsze potyczki w moim życiu. Typhoon zawsze podchodził blisko linii, nie popełniając prawie żadnych błędów. Z nikim nie miałem tak wielkich problemów, by wygrać Prusami w walce przy linii. Także w bitwach na dystans był bardzo dobry. Typhoon regularnie pokonywał Gokera, VRV oraz Cortesa. Miał najlepszą rozbudowę, jaką widziałem i świetnie się organizował, lepiej niż ja. W większości przypadków wygrywałem tylko dzięki doświadczeniu i dlatego, że wiedziałem 1 rzecz więcej niż on, co stanowiło decydującą różnicę. Jednak to on był moim najgorszym koszmarem na $$$ def. Można go scharakteryzować jako bardzo kreatywnego, ofensywnego zawodnika, którego strasznie ciężko powstrzymać. Inni powinni powiedzieć, kto jest najlepszym zawodnikiem na miliony wszech czasów, jeśli powiedziałbym, że to ja, zabrzmiałbym arogancko, a taki nie jestem, więc nie powiem tego. :) Ale jest kilku ludzi, których określiłbym jako czołówkę na $$$ def - Pumba, Kozir, Typhoon, Cortes, VRV, Iceman, Silentkill, Borny oraz kilku innych.

[AoD]Iceman miał innego wiecznego przeciwnika - [EL]Cortesa. Kiedy go spotkałeś? I kiedy stał się on twoim "ulubionym oponentem"? :)

Pierwszy raz spotkałem Cortesa w 2003 roku, ale nie znałem go, więc był on dla mnie tylko jednym z wielu. W lecie 2005 roku, kiedy powróciłem na GS z GSC, miał mnóstwo fanów, którzy mówili, że jest on najlepszym graczem na świecie, co mnie trochę zdziwiło, gdyż przedtem spotkałem na swej drodze sporo lepszych zawodników. Po tych wszystkich latach mogę powiedzieć, że Cortes nigdy nie był moim "ulubionym przeciwnikiem". Nie lubiłem jego defensywnego stylu gry, wyglądało to jakby chciał on mieć więcej punktów niż ja po 45 minutach. Rozegrałem przeciwko niemu około 100 gier, a z większości z nich nie czerpałem większej przyjemności. Wolę potyczki, w których obaj gracze dochodzą do linii i walczą. Cortes zawsze sprawiał wrażenie, jakby unikał tego przeciwko mnie. Po 2006 roku miałem więcej czasu na grę i mogłem wykorzystać cały swój potencjał. Od tamtej pory do teraz mój procent wygranych przeciwko niemu oscyluje wokół 90. Ale miałem innych ulubionych oponentów.

Więc kto był twoim prawdziwym ulubionym przeciwnikiem? :)

Kilkunastu graczy, których spotkałem przez 10 lat - Iceman, LeXuS, DVD, Silversurfer, Cindy, Borny, Snickers, Curtis, Hitman, Pumba, KOK, Armenia (chociaż lagował), nie zapominajmy też legendarnego KGR Typhoona! Zawsze uwielbiałem grać przeciwko zawodnikom, którzy posiadali kreatywny, ofensywny styl. Mógłbym wymienić jeszcze kilka nicków, ale tyle wystarczy.

Nikt z klanu EL?

Hmm, może [EL]DR DEATH. Przede wszystkim dlatego, że to on zaczął grać na 9 stajni i zawsze próbował atakować. Podobało mi się to.

A co możesz powiedzieć o graczach takich jak: [EL]_COSSACK_? [EL]_KOPOJIb? Czy [KGR]_KO3bIPb_ i [-1Nt-]_V^zRy^V?

[EL]COSSACK chciał wygrywać, ustawiając piki i dragi na skrzydle i nie zwracał większej uwagi na swych muszkieterów, nie był prawdziwym przeciwnikiem. Jeśli wiedziałeś, jak zablokować jego ataki z flanki i wybić mu strzelców, zwyciężałeś z łatwością.
[EL]_KOPOJIb - bardzo defensywny zawodnik, który kopiował wszystkie moje ruchy. To, jak również wolne łącze internetowe i idący za tym duży lag, powodował, że gra z nim nie była zbyt przyjemna.
[KGR]_KO3bIPb_ - był czołowym zawodnikiem na większość zasad, co możecie zobaczyć, zerkając na jego profil w LCN-ie. Na $$$ def zawsze próbował zachować wielu husarzy, by skontraktakować przeciwnika z dużą siłą. Jeśli nie atakowałem go pierwszy, wychodziła z tego kamperska gra. Nie za bardzo to lubiłem.
[-1Nt-]_V^zRy^V - zawsze był dla mnie ciekawym przeciwnikiem, odkąd go spotkałem w 2008 roku. Początkowo nauczył się wiele ode mnie podczas naszych ponad 100 gier w 2008 roku, w związku z czym stał się nieco silniejszy. Podobało mi się jego ofensywne usposobienie, zawsze pragnął walczyć. Graliśmy także nieco gier 2v2, ja z KOKiem na Gokera i VRV, z których czerpaliśmy wiele radości. Wszystko zmieniło się, kiedy dołączył on do LCN-a na początku 2009 roku. Zaszła w nim przemiana pod względem gry oraz zachowania. Jego styl stał się bardziej defensywny, a jego charakter mniej przyjacielski. Od lata 2009 roku niemal przestaliśmy grać ze sobą. Proponowałem mu kilka sparingów 1v1 i walk klanowych, ale zawsze odmawiał, co było smutne. Sądzę, że byłby to interesujące potyczki. Niemniej, klan 1Nt stracił sporo w moich oczach. Nie zamierzam więcej z nimi grać, to tylko kłopot i stres.

Jak stałeś się tak mocnym graczem? :)

Zawsze byłem miłośnikiem oglądania powtórek. Kiedy przegrywałem, starałem się dociec, jak i dlaczego. W latach 2002-2005 byłem jednym z wielu silnych zawodników, ale nie najlepszym. Jednak w 2006 roku miałem nieco więcej czasu i mogłem dłużej grać oraz poprawiać swoje umiejętności. W 2005 roku wszyscy mówili, że Cortes jest najlepszy, co było dla mnie nie do zaakceptowania, że taki kamper jest uznawany za numer jeden. Pragnąłem, żeby to gracz atakujący wzniósł się na sam szczyt, więc trenowałem bardzo ciężko, a po lecie 2006 roku w końcu stałem się lepszy od Cortesa. Nawet bez przygotowania byłem w stanie wygrywać połowę gier z nim, a po 2006 zwyciężałem w co najmniej 90% starć. W tym samym okresie śledziłem wszystkich zawodników na $$$ def, analizując gdzie popełniają błędy i co mógłbym zrobić, żeby wygrać z nimi w swoich meczach. Zawsze, kiedy zauważałem, że jakiś gracz zbliża się do mnie poziomem, trenowałem ciężko, oglądałem mnóstwo powtórek i grałem z owym zawodnikiem, aby wygrywać. W 2006 roku stałem się najlepszym graczem na miliony i do dzisiaj staram się utrzymać ten tytuł, co według mnie jest trudniejsze niż jego zdobycie.

Czy mógłbyś powiedzieć nieco więcej o rywalizacji twojego klanu z EL? Myślę, że jest to jedna z bardziej interesujących kart w historii obecności milionów w LCN? Czy jednak się mylę?

Cóż, tak, byliśmy rywalami. Na forach KGR i EiS odbywało się wiele dyskusji o to, który klan jest lepszy. Myślę, że wszystko stało się jasne, kiedy KGR zwyciężyło w "Cossacks Clan Tournament 2007", pokonując EL i EiS. ( http://z6.invisionfree.co...topic=1465&st=0 ) a jeśli spojrzysz na dzisiejsze statystki LCN KGR jest najlepszym klanem na $$$ def przed EL http://en.newlcn.com/ranking_clan.php?op=1000000
Ta historia sprawia, że to ja mam rację, a nie Cortes.

Jednak EL ma w swoich szeregach więcej złotych medalistów w LCN, jak również więcej złotych medali w drużynie. :) Co masz do powiedzenia na ten temat?

Zastanawia mnie, dlaczego wciąż chcesz rozmawiać o rywalizacji EL z moim teamem. Ten klan jest nieaktywny od 2 lat i obecnie nie znaczą dla mnie nic. Wracając do twojego pytania: może EL ma więcej złotych medali, jednak to my zgromadzilśmy więcej punktów i w klasyfikacji jesteśmy wyżej od nich, na pierwszej pozycji, to wszystko, co mam do powiedzenia. Możemy przejść do następnego tematu?
Owszem, klan EL był naszym przeciwnikiem, jednak mieliśmy więcej oponentów, takich jak drużyny EiS, WiL, UTD, 1Nt. EL było tylko jednym z wielu klanów, z którymi rywalizowaliśmy.

Dzisiejsi gracze LCN nie znają tych klanów (EiS, UTD, WiL), zapomnieli o EL i prawie nie znali KGR, aż do twoich fantastyczny gier w lipcu. Tak więc, chciałem, żebyś opowiedział im o tym, jako jeden z największych autorytetów w LCN.

Nie ma problemu. :)

Napisałeś, że odchodzisz z LCN po grze z [WW]PEBOJIbBEPem. Czy to prawda? Skąd taka decyzja?

Powróciłem do LCN, aby ponownie zwiększyć swój wspóczynnik zwycięstw na $$$ def z 95% na 96%. Chciałem także zwyciężyć w sezonie, grając jedynie przez 4 tygodnie. Teraz nie mam już czasu na granie w lidze, ponieważ jestem zajęty we własnym życiu prywatnym. A na $$$ 0 pt grałem tylko, żeby potrenować przed letnim turniejem Kaktyca i Snickersa. Przestałem po zakończeniu rozgrywek.

A co masz do powiedzenia odnośnie tego turnieju? Kto był twoim najsilniejszym przeciwnikiem? I która gra była dla ciebie najtrudniejsza?

Najsilniejszym przeciwnikami dla mnie byli Dominator oraz [WW]PEBOJIbBEP. Dominator jest bardzo doświadczony na $$$ 0 pt, a PEBOJIbBEP świetnie raszuje, miałem kłopoty, grając przeciwko nim na początku turnieju, ponieważ trenowałem speedwara dopiero od 5 tygodni, więc niewystarczająco dużo. A Dominator zawsze jest wielkim wyzwaniem dla mnie na 0 pt. Niemniej, dołączyłem do tego turnieju dla zabawy i by sprawdzić jak daleko jestem w stanie zajść, ścierając się z tymi wspaniałymi zawodnikami. Nigdy nie przypuszczałem, że wygram, ponieważ, jak już powiedziałem, dopiero zaczynałem na poważnie grać speedwary. Podobała mi się organizacja. Szacunek dla Kaktyca oraz Snickersa!

Nie spodziewałeś się, a jednak zwyciężyłeś. Jak wyjaśnisz swój sukces?

Szczęście, trening i doświadczenie. xD Prawdziwe szczęście... Na 0 pt ważne jest kilka czynników: dobra rozbudowa, dobra wymiana, dobra mapa i więcej. Miałem także sporą wiedzę wyniesioną z 10 pt. Jeśli ktoś pozwoli mi rozbudować się i zrekrutować dużo armię, jestem ciężki do pokonania, ale w raszowych grach szanse są wyrównane.

Co wolisz - szybki atak czy natarcie po pełnej rozbudowie? I jak określiłbyś swój styl w tym turnieju - raszer, atakujący, kamper? Który styl w milionach wolisz? Jesteś zawodnikiem ofensywnym czy defensywnym?

W speedwarach wolę spokojną rozbudowę i dopiero wówczas atak, jestem ostrożnym graczem. Nacieram dopiero, gdy zbuduje wszystko i dokonam wymiany w markecie. We wszystkich grach na miliony preferuję ofensywę. Atakuję w 95% mych gier. Kampię tylko wówczas, gdy wyraźnie przegrywam, mam mniejszą armię lub złą mapę.

Tak więc, opuściłeś LCN. Jednak posiadasz zaledwie 2 złote medale na $$$ 10 pt (plus "platynowy" medal wiosną 2009 roku, kiedy miałeś niebywałą serię 28 wygranych title z rzędu, ale w praktyce jedynie srebro). Niektórzy gracze mają więcej krążków na te zasady. Nie chciałbyś ich prześcignąć w tym aspekcie?

W 2005 roku zacząłem grać w LCN, by wygrywać grę po grze, zdobywanie medali jest tylko tego skutkiem, ale nigdy nie było dla mnie ważne. Obchodzi mnie jedynie ogólny ranking, gdzie jestem liderem. A w tym sezonie, gdy zdobywałem srebro, chociaż wygrałem wszystkie gry, KGR Kozir zgarnął złoty medal, chociaż przez cały okres nie zagrał ze mną ani razu. Sądzę, że to był błąd w systemie ligi.

Tak, to była jedna z przyczyn zmiany systemu

System z lat 2009-2010 był najlepszy w historii LCN, nie mam pojęcia, dlaczego stworzono LCN Revolution. Nie było potrzeby tego robić. Jest tylko 1 rzecz, która mi się w tym podoba. 2 mecze w tym samym czasie w 1 nominacji! Jednak jestem przeciwko temu, żeby zwycięstwo pomiędzy 32 a 31 zawodnikiem było warte tyle samo, co wygrana między liderem a 2 graczem na liście.

Podczas jednego z sezonów byłeś bardzo aktywny na 5000 20 pt, zdobywając złoty medal (wiosna 2009 roku). Wolisz te zasady czy miliony?

Wielu graczy nie zdaje sobie sprawy z tego, iż potrafię grać na wszystkie nominacje w Cossacks. Zawsze grałem 1000, 5000 oraz $$$ przez 10 lat mojej kariery. Lubię wszystkie zasady, jednak moimi ulubionymi są oczywiście miliony def. To, co podoba mi się w grach na 5000 20 pt jest to, że najpierw muszę stworzyć silną ekonomię, a dopiero później ruszyć w bój. W grach na 20 pt armie są większe niż na $$$ def. xD To zwiększa liczbę taktycznych rozwiązań, których nie uświadczymy na miliony. Zawsze lubiłem rozwijanie dobrej ekonomii - perfekcyjne wydobycie kamienia itp. Nie spodziewałem się zdobycia złota na 5000 20 pt z tak silnym graczami jak Macka czy Joker. Tak naprawdę, nie zauważyłem, że zwyciężyłem do czasu, kiedy ktoś powiedział mi, żebym sprawdził statystyki LCN "gracz sezonu na 20 pt". xD

A co możesz powiedzieć o Rlidze? Mógłbyś wytłumaczyć różnicę pomiędzy LCN-em a Rligą dla ciebie?

Hmm. LCN jest bardziej relaksujący, ponieważ mogę zaplanować, kiedy chcę zagrać swoje mecze, a przegrywając 1 grę przez przypadek, nadal mam szansę na odwrócenie losów walki na 2-1. Rliga na $$$ def wymaga poświęcenia 5-6 godzin, kiedy zapisze się wielu zawodników. A po 2-3 godzinach moja koncentracja zaczyna uciekać. :D Pamiętam, ile potyczek w Rlidze łatwo przegrałem z powodu zmęczenia i braku skupienia. Jednak z drugiej strony jestem w stanie wygrać kilka walk w takim stanie. Szczęście i forma dnia są zawsze decydujące. Jeśli przegrasz 1 grę, odpadasz.

Więc, który turniej wolisz?

Nie potrafię zdecydować. :)

Pamiętasz swoją najbardziej niesamowitą wygraną w Rlidze?

Tak, kilka. Raz wygrałem w finale z Cortesem, grając Danią. Jak zwykle, nie podszedł do linii, a jest to znany fakt, że jeśli atakujesz Danią na dalszy dystans, zawsze przegrasz. Jednak ja zaryzykowałem, notując spektakularne zwycięstwo.
W innej grze grałem Hiszpanią przeciwko graczowi o nicku Galactus, nie zagrałem dobrze i przegrywałem. Wszedł do mojej bazy, a ja ulepszyłem swoich pikinierów, w międzyczasie jemu skończyły się surowce, tak więc zwyciężyłem w końcowym rozrachunku. Wtedy wszedłem do finału, wygrywając z [EL]Cossackiem. Albo w 2009 roku grałem Rligę na $$$ 0 pt Francją. Walczyłem z [RUS]Elfem, który zraszował mnie. Przegrałem bitwę i wróciłem do miasta. Próbował atakować, a ja miałem tylko 15 dragonów przed moim DC, którzy bronili się niczym bohaterowie, odmieniając losy gry. Od tego momentu zaczął ulegać, a ja wygrałem cały mecz. Wówczas w finale pokonałem [EL]Cortesa. Jednak odbyło się wiele gier z wartką akcją lub takich, gdzie pokazałem wielką moc.

Co życzyłbyś adminom oraz graczom ligi? :)

Chciałbym podziękować za zaszczyt bycia oficjalnie przepytywanym przez reprezentanta LCN! Przy okazji, chcę jeszcze raz powiedzieć, że bardziej lubiłem poprzedni system LCN. Obecnie zwycięstwa mają taką samą wartość, nie ma znaczenia, czy jest to gra o tytuł czy o 100 miejsce. Nie podoba mi się to. Aczkolwiek fajny jest fakt, że zawodnicy mają więcej meczów naraz do rozegrania. Większa aktywność. Chciałbym również przekazać coś graczom ligi. Przez wiele lat prowadzona była propaganda przeciwko mojej osobie, na przykład mówiono, że jestem rasistą albo, że nie lubię Rosjan, to wszystko nieprawda. Wszyscy, którzy dobrze mnie znają, wiedza, iż jestem przyjacielskim oraz dyplomatycznym człowiekiem z dużym poczuciem humoru. Jeśli ktokolwiek poczuł się urażony tym, co powiedziałem, przepraszam teraz za to. Dla mnie jest to tylko gra i chciałbym się dobrze bawić. Widziałem wielu graczy, którzy byli agresywni wobec mnie, ale mogę im powiedzieć jedynie, aby nie słuchali innych i najpierw porozmawiali ze mną. Dziękuję za wywiad, cieszę się, że mogłem podzielić się moim punktem widzenia. Życzę wszystkim szczęścia w życiu oraz grze. :)

Dzięki za wywiad, życzę ci powodzenia!

Ja tobie również!

Jak są jakieś błędy to pisać! CZE
Ostatnio zmieniony przez Cav 2011-08-10, 23:54, w całości zmieniany 1 raz  

juveninho 
napinacz

Wysłany: 2011-08-10, 23:42   

Czy to wywiad sprzed kilku ładnych lat? :oops:

[GP]Warren 
Admin Team :)
łudi łudi, dymi dym

Medale: 6 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 1. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 2) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)

Wysłany: 2011-08-10, 23:46   

Nowy

juveninho 
napinacz

Wysłany: 2011-08-10, 23:48   

Eh czyli trzeba będize przeczytać :cry:

Cav 
CWEL 99%

Ostrzeżeń:
 3/4/6
Wysłany: 2011-08-10, 23:49   

Wczoraj opublikowany dokładnie :oops:

http://en.newlcn.com/blog.php?tid=141 - tutaj oryginał.

[NCW] 

Medale: 1 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1)

Wysłany: 2011-08-13, 15:30   

Hehe historia kozackiego podziemia w wielkim skrócie:)
Cytat:
To, co podoba mi się w grach na 5000 20 pt jest to, że najpierw muszę stworzyć silną ekonomię, a dopiero później ruszyć w bój.
\
Chyba raczej to, że są najebardziej zbliżone w tej chwili do milionów:) i w zasadzie jest to zasługa milionerów:P
Cytat:
To zwiększa liczbę taktycznych rozwiązań, których nie uświadczymy na miliony

Wreszcie coś godnego uwagi:P chociaż to zdanie powinno brzemieć - stwarza wreszcie w ogóle jakieś rozwiązania taktyczne:D

Odpowiedz do tematu