Forum Cossacks 3 :: Wywiad z [PR]ELENDOREM

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: prelendorem, wywiad

Wywiad z [PR]ELENDOREM
Autor Wiadomość
[GP]Warren 
Admin Team :)
łudi łudi, dymi dym

Medale: 6 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 1. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 2) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)

Wysłany: 2012-03-27, 20:56   Wywiad z [PR]ELENDOREM

1. Powiedz ty mi, z czego ty w ogole znany jestes wsrod braci? Pochwal sie, albo pozal, to twoich kilka linijek na start zanim zaczniemy bombardowanie pytaniami. ;)

To zalezy wśród , której rzeszy braci. Tej zagranicznej jestem znany z solidnej gry, opartej na opanowaniu i prezycji. Natomiast na naszym 'podwórku' raczej kojarzą mnie z jakimiś zawirowaniami na skraju oszustwa niż z dobrej gry. Niestety tak jest , ale dawno się już z tym pogodziłem , więc nie ma co rozpaczać. Zasadniczo Ci bardziej rozgarnieci i tacy, którzy maja mniej zamydlone oczy dostrzegają pewne sprawy obiektywnym okiem. ;)

2. Dlaczego jesteś w PR, czy PR się czymś szczególnym oznacza, czy może to po prostu przypadek, trafileś w "odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie"?

Wszystkiego po trochu. Najpierw znalazłem się w odpowiednim miejscu o odpowiedniej godzinie, kiedy to spotkalem na shellu dawnego [PR]Boskiego i to on naświetlil mi szlak, po którym mam dążyć. Spotkałem w PR kilku naprawdę świetnych przyjaciół. Klan odznacza się świetnym przygotowaniem do gry, co zresztą potwierdzamy niejednokrotnie. Jesteśmy jak bracia, stąd nasza maksyma, że 'Braci się nie traci' . Poza tym moimi mentorami odnośnie gry byli [PR]ZiZu i [PR]Gutek , przy czym ten drugi byl i jest dla mnie ostoja w każdych chwilach , tych zlych i dobrych.

3. Niektórzy nazywają Ciebie burakiem, inni świetnym kolegą, to dosyć skrajne oceny. Skąd taka rozbieżność opinii kozackich braci?

Każdy ma prawo do swojej własnej opinii. Chociaż tak naprawde boli mnie, jak ktoś mnie ocenia nie wiedzac tak naprawde nic, baa ... nawet nie zamieniając ze mną jednego zdania. Poprostu większość/niektórzy działają na zasadzie - kolega go nie lubi to i ja też nie bede. Przykre ale prawdziwe.

4. Calkiem niedawno zająleś drugie miejsce w bardzo mocno obstawionym turnieju 5000 0pt by Kozacy.org. W drodze do finalu pokonaleś takich asów przestworzy jak [LOD]Scipio, [GURU]Chudo i [HKA]Hadcore. Cala trójka zdobywa medale na te zasady w najlepszej lidze świata LCN. Myślisz, że udowodnileś tym swoją wartość niedowiarkom? Bo przyznajmy, trochę takich bylo.

Po prostu nie dopuszczam możliwości porażki. Nieustannie wierzę w to, w co inni zwątpili. Dbam o prestiż, honor i wizerunek mojego klanu. Generalnie wyćwiczyłem swój umysł do kozaków. Jak to bylo w jednym pięknym filmie " Nie ważne jak mocno bijesz ale ile ciosów jesteś w stanie znieść " oraz , że " Nie boimy się tego , że jesteśmy zbyt słabi . Boimy się , że jesteśmy potężni ponad miarę " . A wracając do pytania - nigdy nie myślałem żeby komuś cokolwiek udowadniać. Jak wcześniej pisałem Ci bardziej rozgarnięci wiedzą jaka siła we mnie drzemie. heh. :)

5. Dobra panie. Konkrety. 5 najlepszych polskich graczy w historii csx wg Ciebie, oczywiście bierzemy pod uwagę 1000-5000 0pt i 5000 30pt art.

1. [UNION]Fighter
2. [BRP]Balin
3. [PR]Zizu
4. [PR]GuteK
5. [PR]ELENDOR :D ( pociągnałem skromnością , wybaczcie )

6. 5 najlepszych polskich klanów w historii.

1. BRP
2. PR
3. BWS
4. PKS
5. GeV/GP (różnie bywalo w historii)

7. Czy istnieje wg Ciebie szansa na rozwój sceny? Doświadczenie pokazuje, że nawet takie gry jak Starcraft i Age Of Emires 2 cieszą się nieslabnącą popularnością.

Jasne , że istnieje. Wszystko co dzieje się na www.kozacy.org pokazuje idealnie jakie postępy robimy. Pojawiają sie nowi ludzie z dobrymi , świeżymi pomysłami, chętni do pomocy. Więc to jest tylko kwestia czasu , jak scena zacznie się rozrastać.

8. Jakie jest twoje zdanie nt ogólnokozackiego zjazdu latem (nie koniecznie w tym roku) i przeprowadzenie na nim turnieju offline? Pojawilbyś się jeśli czas i możliwości pozwolilyby na wojaże? Chcialbys na nim spotkać kogoś szczególnego? ;P

Zawsze byłem za takim turniejem. Nawet kiedyś rozmawialiśmy chyba na ten temat.
Pewnie bym się pojawił jak tylko dobrze się to zorganizuje i oczywiście najlepiej w centrum Polski , albo gdzieś gdzie jest najlepszy dojazd z każdego krańca Polski a nawet z lotniska ( mowa o zagranicznych graczach ). Tak , że pisze się na to . ;)

9. Teraz bardziej osobiście Mateusz. Ty ponoć chcesz zostać psem. Nie boisz się bandy Kolczana? :D

Gdybym się miał bac czegokolwiek to takiej opcji nawet nie brałbym pod uwagę.
Kołczan to nieszkodliwy człowiek, wylewny tylko w internecie. Tak osobiście to napewno równy gość. ;)

10. Znasz kogoś w realu z kozaków? Opisz ich, zrób darmową reklamę, może piwo dostaniesz, albo w lep. Kto tam tych hanysów wie.

Znam. [BRP]Huskacz nawet bardzo dobrze... hehe :D Poznałem jeszcze Shadowa. Spotkania z nimi zawsze były owocne w niekonczące się rozmowy.

11. Prawie każdy kozak się czymś charakteryzuje. Paproszeq wymyślil "dżdżownica dance", ja mam krzywe i plaskie stopy, Ramones wcale nie ma imię Roman, a Ty w czym jesteś wyjątkowy?

Jestem popularną " Elą ", a poza tym to cechuje mnie raczej profesionalizm. ;)

[GP]Warren 
Admin Team :)
łudi łudi, dymi dym

Medale: 6 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 1. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 2) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)

Wysłany: 2012-03-27, 21:24   

Jutro poprawię blędy stylistyczne.

Jakieś komentarze?

Mb Filozof?:P

Cav 
CWEL 99%

Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/4/6
Wysłany: 2012-03-27, 21:51   

Pete Levy [HKA]Warren, masz krzywe stopy? 8-)
BTW - skromność aż bije z tego wywiadu :oops:

Kokosz 
hate bein' sober

Medale: 5 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 2. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)

Wysłany: 2012-03-27, 23:43   

Wywiad całkiem fajny. Przyjemnie się czyta, ciekawe pytania i odpowiedzi i ogólnie duży plus. Jutro wrzucę na portal jako artykuł.

//usunąłem sobie mój mały spamik zrobiony z nudów

Ditrix 

Medale: 1 (Więcej...)
3. Miejsce w PLC (Ilość: 1)

Wysłany: 2012-03-28, 14:12   

ALeż ty skromny :lol:

Nie ma celów niemożliwych są tylko ciężkie do zrealizowania.

Odpowiedz do tematu