Forum Cossacks 3 :: Szukaj Burz Buduj

Poprzedni temat «» Następny temat


Tagi tematu: buduj, burz, szukaj

Szukaj Burz Buduj
Autor Wiadomość
[GP]Warren 
Admin Team :)
łudi łudi, dymi dym


Pomógł: 2 razy
Wiek: 29
Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 8585
Skąd: Łódź

Medale: 6 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 1. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 2) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)


Wysłany: 2010-03-05, 15:08   Szukaj Burz BudujW kwietniu 2007 roku zaistniał klan [SBB] SZUKAJ BURZ BUDUJ, powstał z inicjatywy [SBB]CezarWIELKI. Klan szybko osiągnął dużą liczbę członków, 11 + plus czterech graczy w akademii.(W klanie grali miedzy innymi-CezarWIELKI ; Karol Wielki, GUJ, Milo i wielu innych).W zamiarze było to żeby szkolić młodych i niedoświadczonych jeszcze graczy, ale nikt nie przejawiał ochoty na naukę.Poziom gry jaki był reprezentowany przez klanowiczów nie był najwyższych lotów.. Klan posiadał forum, które zrobił Karol ... w zamian za wicelidera w klanie. Klan nie stoczył żadnej walki klanowej, ze względu na to ze wciąż nie mógł wystawić składu, który mógłby stawić czoła w walce innym klanom.Klan nie posiadał graczy którzy mogliby grać na inne zasady niż miliony.

Forum klanu stało się forum na którym mówiło się o wszystkim tylko nie o grze w KOZAKÓW.Królowały linki do innych gier i rozmowy na ich temat, wyzywanie się z innymi graczami z innych klanów.Gra i podnoszenie kwalifikacji poszło w zapomnienie.Na shellu coraz żadziej pojawiali się gracze z klanu [SBB].W takim stanie panującym w klanie CezarWIELKI poprosił karola o rozwiązanie strony i rozwiązanie klanu. Sam jako założyciel [SBB] pozostał w klanie, lecz poza jego starymi strukturami.

Większość graczy odeszła z klanu.Pozostał GUJ i Milo, którzy przyjmując do klanu jeszcze dwóch graczy podtrzymywali jego istnienie.GUJ stoczył pojedynek słowny, bardzo brutalny z byłym członkiem klanu Karolem o forum które pozostało w spadku po całym [SBB] jak widać zwycięski pojedynek.Karol okazał się wielkim oszustem, na forum podszywał się pod innych i wyzywał każdego klanowicza z [SBB].Rzucał oszczerstwa na klanowiczów i oskarżył ich o kradzież forum ,które zrobił dla klanu [SBB] w zamian za bycie w nim wiceliderem.(Był wiceliderem więc przyjął zapłatę za stworzenie forum).

W okresie od czerwca do sierpnia 2007 roku pojawiali się na shellu gracze z [SBB] dzięki GUJ'owi i Milo (tacy jak [SBB]zbigniew i [SBB]MastaWarrior), oraz poza klanem ale z symbolem klanu [SBB].(CezarWIELKI), ale istnienie klanu było dalej pod znakiem zapytania, nie tworzyli monolitu.We wrześniu 2007, nie można już było zobaczyć na shelu gry KOZACY innych graczy z klanu [SBB] oprócz [SBB]CezarWIELKI, który podjął jeszcze jedną próbę reaktywacji klanu [SBB].

Po rozmowach i przyjęciu do klanu RadlokaLegio i zaraz po nim C_note (obecnie McDan) stało się to na przełomie wrzesnia i października 2007, klan [SBB] zaczynał nowy rozdział swojej historii.Kontakty CezaraWielkiego z GUJ'em i ich porozumienie doprowadziło do odrodzenia się klanu, [SBB]GUJ założył forum klanu [SBB].Na koniec października 2007 roku odrodzony klan [SBB] ma w składzie 7 graczy.
[SBB] CezarWielki - (Król)
[SBB] Milo - (Earl)
[SBB] McDan - (Earl)
[SBB] Cortes - (Earl)
[SBB] RadlockLegio - (Earl)
[SBB] GUJ - (Baron)
[SBB] clinic - (Szlachcic)

Do końca października klan grał na wersji 1,30.W listopadzie klan [SBB]przywitał wersją gry "kozacy"1,35.Do klanu dołączył nowy członek [SBB] Ziemowit IV. Powrócili dawni klanowicze [SBB]Adrian i [SBB]papa.Opuścili klan [SBB]clinic i [SBB]McDan.


W grudniu 2007 roku nastąpiły w klanie znaczące zmiany.Powstał nowy podział władzy i regulaminy.Powstała RADA KLANU w której w skład wchodzą:
CezarWielki
GUJ
Radloklegio
MaTus
(Rada składa się z założyciela klanu pisarza i dwóch Hetmanów Chorągwi.)

Powstała akademia klanu [SBB] pod dowóddztwem [SBB] Milo i [SBB]Colop w której było trzech graczy.
[SBB]aWiedzmin r11; który wstąpil już do klanu uzyskując range EARL
[SBB]amirek
[SBB]aPiotr I
Do klanu dołączył [SBB]Colop-(Hrabia),a usunięty został [SBB]papa, który nie wykazywał zainteresowania ani grą ani uczestnictwem w życiu klanu.W ostatnich dniach grudnia dołączyli do nas MieszkoII oraz Mattan.W ostatnich miesiącach roku 2007 klan bardzo się rozwinął dołączyło dużo mocnych graczy i powstało dużo nowcyh regulaminów itd. Klan jeszcze nigdy nie był aż w tak dobrej dyspozycji.


Z początkiem roku 2008 nastepował dalszy rozwój naszego klanu.Dołączyło wielu nowych graczy i klan coraz bardziej się rozwija.Do akademi dołączyło wielu graczy,którzy uczą się i chcą wstąpić do głównego składu.Po raz pierwszy do klanu SBB dołączyła dama Pri[N]ceS.Z klanu został wydalony [SBB]Cortes,który tak jak papa nie wykazywał zainteresowania ani grą ani uczestnictwem w życiu klanu.

LUTY 2008 miesiąć najwiekszej aktywnosci klanu od czasu powstania.
Klan zasilili nowi dobrzy gracze [SBB]Kami1l i [SBB]SAKE.[SBB]MaTus brał udział w turnieju indywidualnym zorganizowanym przez klan [GeV] zajmując 5-6 miejsce i otrzymał ODZNACZENIE KLANOWE --- AS SBB III klasy---.Zostały nadane odznaczenia ZASŁUZONY DLA [SBB] DLA [SBB]Guj - za prowadzenie forum klanowego,oraz ZASŁUZONY DLA [SBB] DLA [GeV]WaRReN za pomoc dla klanu w sprawach technicznych jak i jego postawę na shellu.W tym wzmozonej aktywnosci okresie klan rozegrał pierwszą potyczkę klanową.Odbył sie sparing z potężnym klanem [GeV],który nie wypadł dla nas zle i zakonczył sie remisem 2 : 2
Po eufori lutowej nastał marazm w miesiącu marcu. Z klanu odeszło i zrezygnowali z gry Guj ;Radlok;Milo .Kam1l. Skład na koniec Pierwszego roku działalnosci klanu jaki pozostał na polu walki.
[SBB]CezarWielki
[SBB]MaTus
[SBB]Adrian
[SBB]Mieszko II
[SBB]Gh[O]st
[SBB]Pri[N]ces
[SBB]Colop
[SBB]Piotr_I_Wielki
[SBB]De[V]iL

W ciągu roku przez klan przewinęło sie 23 graczy.

Odznaczeni przez klan.Sadze, ze wiecej o klanie bedzie mogl tutaj napisac Radlok.
 
     
Radlok 
jebem ti mamu


Wiek: 26
Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 2810
Skąd: SSK-URWYSYNU

Medale: Brak


Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-03-05, 16:33   

na stronce SBB masz dalszy ciąg historii klanu (napisany przeze mnie zresztą :roll: )
_________________
"FATALNY TO TY JESTEŚ"
 
     
[GP]Warren 
Admin Team :)
łudi łudi, dymi dym


Pomógł: 2 razy
Wiek: 29
Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 8585
Skąd: Łódź

Medale: 6 (Więcej...)
1. Miejsce w PLC (Ilość: 1) 1. Miejsce w RPS (Ilość: 1) 3. Miejsce w PLC (Ilość: 2) 3. Miejsce w Turnieju MOD HH (Ilość: 1) Zasługi dla serwisu Kozacy.org (Ilość: 1)


Wysłany: 2010-03-05, 16:36   

Fakt. Zle szukalem, a wiec:

Rozdział II (2008)

Po coraz słabszej aktywności klan SBB rozpadł się. Większość graczy przestała grać, kilku z nich zasiliło takie klany, jak GeV, GP, czy P_K^S.

Jesienią 2008 roku Cezar i GUJ postanowili odrodzić klan. Powrócili tacy gracze jak Radlok czy Milo, doszło także kilku nowych, jak np. MaV, Konger, Janek149, Tiger Man, Rafi.

Z nowym forum i stroną SBB ruszyło do rozwoju, jako że przestali dawno być "klanem jednych ruli", zaczęto myśleć o pokazaniu się na arenie lokalnej.

I nastąpiła do tego świetna okazja. Klany GeV i GP zorganizowały II edycję indywidualnego turnieju " O Kufel Zagłoby". Klanowicze masowo zapisywali się do turka.

Niestety, turniej poszedł nie po myśli SBB. Większość naszych nawet nie ukończyła walk, inni zaś tułali się w ogonach w fazie grupowej. Przy okazji po turnieju dołączył Fantastic, co było wzmocnieniem dla klanu.


Gracze przychodzili i odchodzili, klan postanowił zagrać kilka sparingów. Pierwszy z GeV, zakończył się słabym wynikiem 1:5.

Jednak coraz większa dezorganizacja zaowocowała kompletną klapą, jaką był sparing z teorytycznie słabym klanem GP. Gracze nie stawili się nawet na czas, więc oddano walkowera, a Cezar odwołał zaplanowane mecze z BRP i P_K^S.

Po wpadce z GP Radlok odszedł do P_K^S, kilku graczy poszło do GeV. Klan przez chwilę jeszcze się wypalił, aż w końcu Cezar oficalnie rozwiązał klan i SBB na jakiś czas odszedło w zapomnienie...Rozdział III (2009)

Fantastic, Cezar i MaV postanowili jeszcze raz spróbować z klanem SBB. Przez cały czas niebytu Cezar grał od czasu do czasu jako bezklanowy, Fantastic miał krótką przygodę z P_K^S, MaV był nieaktywny. Zaczęto ściągać dawną wiarę. Przyszli Achilles, Radlok powrócił z P_K^S, gdzie przeszedł po rozstaniu się z SBB. Klan zapowiedział "znajdziemy wzmocnienia i stajemy do walki!"

Słowa jednak nie znalazły odpowiedzi. Co prawda doszło kilku nowych graczy, byli oni jednak bardziej uzupełnieniem składu niż wzmocnieniem. Mimo to klan postanowił zacząć zbierać skład na Drużynowe Mistrzostwa Polski zaplanowane na jesień 2009. W tym czasie klan SBB zadebiutował na międzynarodowej lidze LCN, gdzie powrócił Radlok (który grał wcześniej pod tagiem P_K^S).


Radlok dokoncz to.
_________________
Kontakt: https://www.facebook.com/PeteLevy123 ; warrengda@gmail.com
 
     
Radlok 
jebem ti mamu


Wiek: 26
Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 2810
Skąd: SSK-URWYSYNU

Medale: Brak


Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-03-05, 16:42   

Z przyczyn technicznych niedługo po tym wpisie rozstałem się na 2 miesiące z kozakami, kilka dni po moim odejściu SBB rozpadło się, tag jest wciąż wykorzystywany przez CezaraWIELKIEGO, jednak nie prowadzi on już działalności klanowej.
 
     
RodzerDołączył: 31 Sty 2010
Posty: 170

Medale: Brak


Wysłany: 2010-03-07, 20:43   

ehhhhhhh szkoda (((( sóper klan byl :-( :-( :-(
 
     
Piecka 

Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 4

Medale: Brak


Wysłany: 2010-04-21, 20:30   

sam w nim byłem :) Kiedyś na noobowskie $$$ 10pt aop na SBB nie było bata !
 
     
Radlok 
jebem ti mamu


Wiek: 26
Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 2810
Skąd: SSK-URWYSYNU

Medale: Brak


Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-04-21, 22:01   

gimme gimme your SBB nick !!
_________________
"FATALNY TO TY JESTEŚ"
 
     
Shelby 
Pro !


Wiek: 23
Dołączył: 30 Gru 2009
Posty: 642
Skąd: Bielsko-Biała

Medale: Brak


Wysłany: 2010-04-22, 09:34   

[SBB]PiotrWielki ? :oops:
_________________
 
 
     
Cav 
CWEL 99%


Pomógł: 2 razy
Wiek: 23
Dołączył: 30 Gru 2009
Posty: 3345
Skąd: Warszawa

Medale: Brak


Ostrzeżeń:
 3/4/6
Wysłany: 2010-04-22, 14:57   

Shelby napisał/a:
[SBB]PiotrWielki ?
"Znudzili mi się Kozacy, tak samo jak idiotyczne posty Cava" 8-)
_________________
I've got style, miles and miles
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Cossacks 3 DLC: Days of Brillance z polską kampanią!© 2009-2011 | Kozacy.org - polskie centrum gry Kozacy I & II. Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie elementów zawartych na stronie zabronione.

Partner - StartVISION.pl modified by Kozacy.org
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
- recenzje mang