Forum Cossacks 3 :: kolejka
Forum Cossacks 3 Strona Główna » Tagi » kolejka
Podobne tagi tematów
kolejka

Tematy oznaczone jako kolejka
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

WGP - CWELE , prowincja #5 , kolejka V


Atakujący: WGP
Obrońca: Cwele
Nacja;Rosja
Prowincja: #5
Gracze;3vs3
Nasze zasady: $$$ def
Poniedziałek 15, Wtorek 15, Środa 15
10753 161

Ban kurwa vs Team Melanż , prowincja #29, kolejka nr III


Witam

Atakujący: Ban Kurwa
Obrońca: Melanż
Nacja; Wenecja
Prowincja: #29
Gracze;2vs2
Nasze zasady: 1000 0pt no rule
czwartek 22:00; Piątek 21:00; czwartek 19:00

Zniszczyć ZDRAJCÓW <sieg heil>
4126 37

5 kolejka


Słowacja - Paragwaj
Włochy - Nowa Zelandia
Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej (2pkt)
Portugalia - Korea Północna
Chile - Szwajcaria (2pkt)
Hiszpania - Honduras
3994 20

I Kolejka - [PR]Beliar vs [GP]Filozof


Prawdopodobnie będzie tutaj problem z komunikacją, ponieważ Beliar (jedyny obcokrajowiec w lidze) nie posiada konta na GG. Prawdopodobnie przez cały okres trwania ligi umawiać się z Beliarem będziemy tylko przez forum. No chyba, że ktoś posiada ICQ. Ja nie posiadam. ;)

Beliar - Filozof

Write when You can play. Deadline of this battle is 07.09.2010
3913 30

IX kolejka LE/LM 11/12


1. Olympiakos Pireus - Olympique Marsylia
2. APOEL - Zenit St. Petersburg
3. Barcelona - Milan
4. Borussia Dortmund - Arsenal Londyn
5. Vitoria Pilzen - BATE
6. Benfica Lizbona - Manchester United
7. Villarreal - FC Bayern Monachium
8. Fulham - Twente
9. Austria Wiedeń - Metalis Charków
10. Birmingham City - Braga

Mecze od 13.09 do 15.09.
3913 15

CWELE vs BK, prowincja #45 (STOLICA), kolejka nr III


Atakujący: CWELE
Obrońca: BK
Prowincja: 45
Nacja: Turcja vs Rosja
Gracze: 2v2
Zasady atakującego: 5k 30pt art
Zasady prowincji: 5k 30pt no rls MOD HH
Terminy: wt-22, śr- 22, czw-22


:: Na czas III kolejki zastępcą trenera bramkarzy zostaje Sawi i to jemu przysługuje prawo do przeprowadzania ataków ::
3892 32

WGP - TB , prowincja #4 , kolejka V


Atakujący: WGP
Obrońca: TB
Nacja;Szwecja
Prowincja: #4
Gracze;2vs2
Nasze zasady: $$$ def 10pt
Poniedziałek 14, Wtorek 14, Środa 14
3463 32

Ban kurwa vs Małki City prowincja #41, kolejka nr IV


Atakujący: Ban Kurwa
Obrońca: Małki City
Nacja;Algeria
Prowincja: #41
Gracze;3vs3
Nasze zasady: 5k 20pt no dc lcn
Wtorek 22:00; Poniedziałek 22:00; środa 22:00

p.s nie macie nic przeciwko 3 czasą na noc ?
3361 18

CWELE vs BK prowincja #46, kolejka V


Atakujący: CWELE
Obrońca: BK
Prowincja: 46
Nacja: Turcja vs Turcja
Gracze: 3v3
Zasady atakującego: 5k 10pt (Multi lcn)
Zasady prowincji: 5k 10pt siekierezada
Terminy: poniedziałek- 21, wtorek- 21, środa- 21

Oficjalnie przejmuje władzę.
3292 17

Gwardia Polska vs CWELE prowincja nr 12 kolejka V


Atakujący: Gwardia Polska
Obrońca: CWELE
Prowincja: 12
Nacja: Polska
Gracze: 2vs2
Nasze Zasady: $$def 10pt
Terminy: Poniedziałek 20.00, Wtorek 20.00, Środa 20.00

Za pozwoleniem SaMuRaY'a.
3157 22

1/2 - 12 kolejka


Hiszpania - Niemcy [10 pkt] + 20 pkt za poprawny wynik
Holandia - Urugwaj [10 pkt] + 10 pkt za poprawny wynik
3097 17

1/4 - 10 kolejka


Niemcy - Argentyna [10 pkt]
Ghana - Urugwaj [ 5 pkt ]
3049 15

fajnal round - 13 szczęśliwa kolejka


Eszpania - Niderlandy [25 pkt + 30 pkt za poprawny wynik]

Deutschland - Uruguay [ 15 pkt + 20 pkt za poprawny wynik]
3040 16

Tim Melanż vs Małki City, prowincja #54, kolejka nr II


Atakujący: Tim Melanż
Obrońca: Małki City
Prowincja: 54
Nacja: Francja
Gracze: 2v2
Nasze Zasady: $$$ 10pt def
Terminy: Poniedziałek- 19:30; Wtorek 19:30; Środa 19:30
3025 17

Gwardia Polska vs The Butchers, prowincja: 50, kolejka 1


Atakujący: GP
Obrońca: TB
Prowincja: 50
Nacja: Dania
Gracze: 1v1
Terminy: 1 (20.06)Poniedziałek 17:00- 2(20.06)Poniedziałek 23:00- 3- (21.06)Wtorek19:00
Rule Atakujących: $$$def 10pt
Rule Obrońców:
Rule Prowincji: 5000 30pt sea (lcn) mapa Dania 1v1
3013 21

CWELE vs TB, prowincja #4, kolejka nr III


Atakujący: CWELE
Obrońca: TB
Prowincja: 4- Finlandia
Nacja: Szwecja vs Szwecja
Gracze: 2v2
Zasady atakującego: 5k 20pt no dc (lcn)
Zasady prowincji: 5k 20pt nm/atw/dc
Terminy: pn-10, wt-10, śr-10


:: Na czas III kolejki zastępcą trenera bramkarzy zostaje Sawi i to jemu przysługuje prawo do przeprowadzania ataków ::
2989 19

Ban kurwa vs Małki City, prowincja #42, kolejka nr II


Atakujący: Ban Kurwa
Obrońca: Małki City
Prowincja: 42
Nacja: Algeria
Gracze: 2vs2
Nasze Zasady:$$$ def 10pt slow mode
Terminy: Czwartek 10.00; Piątek 20.00; Czwartek 21.00;
2890 17

3 kolejka LE/LM 11/12


1. Bangor City (Walia) v HJK Helsinki (Finlandia) 0:3
2. Skonto Ryga (Łotwa) v Wisła Kraków (Polska) 0:1
3. Śląsk Wrocław (Polska) v Dundee Utd (Szkocja) 1:0
4. Rad (Serbia) v Olympiakos Volou (Grecja) 0:1
5. FC Szachtior Karaganda (Kazachstan) v St. Particks (Irlandia) 2:1
6. Paks (Węgry) v Tromso (Norwegia) 1:1
7. FK Zeljeznicar (Bośnia) v FC Sheriff Tiraspol (Mołdawia) 1:0
8. TPS Turku (Finlandia) v Westerlo (Belgia) 0:1
9. NK Domzale (Słowenia) v NK Split (Chorwacja) 1:2
10. FK Tirana ( Albania ) v Spartak Trnava (Słowacja) 0:0
2869 12

Ban kurwa vs Team Melanż, prowincja #43, kolejka nr II


Atakujący: Ban Kurwa
Obrońca: Team Melanż
Prowincja: 43
Nacja: Turcja
Gracze: 2vs2
Nasze Zasady: 1000 0pt no rules
Terminy: Niedziela 20.00; Poniedziałek 22.00; Poniedziełek 18.00;
2824 20

Ban kurwa vs Bractwo Rycerstwa Polskiego #49, kolejka nr II


Atakujący: Ban Kurwa
Obrońca: Bractwo Rycerstwa Polskiego
Prowincja: 49
Nacja: Austria,Węgry
Gracze: 2vs2
Nasze Zasady: $$$ 0pt slow mode
Terminy: Wtorek 21.00; Sroda 21.00; Czwartek 21.00;
2749 17

6 kolejka


Francja - Republika Południowej Afryki 2 pkt
Meksyk - Urugwaj 3 pkt
Grecja - Argentyna
Nigeria - Korea Południowa 2 pkt
Słowenia - Anglia 2pkt
USA - Algieria 2 pkt
Australia - Serbia
Ghana - Niemcy 2pkt
2713 9

4 kolejka


Niemcy - Serbia za dwa pkt
Słowenia - USA
Anglia - Algieria
Holandia - Japonia
Ghana - Australia
Kamerun - Dania
2680 10

7 kolejka


Paragwaj - Nowa Zelandia [2pkt]
Słowacja - Włochy
Dania - Japonia [2pkt]
Kamerun - Holandia
Korea Północna - Wybrzeże Kości Słoniowej
Portugalia - Brazylia [3pkt]
Chile - Hiszpania [3pkt]
Szwajcaria - Honduras
2623 9

5 kolejka LE/LM 10/11


Rzel mnie !! zapomniałem o typerze !!


Alkmaar - BATE Borisov [2pkt]
Sevilla - Dortmund [3 pkt]
Napoli - Steaua Bucharest
Din. Zagreb - PAOK [2pkt]
Juventus - Manchester City [3pkt]
Leverkusen - Atl. Madrid [3pkt]
Salzburg - Lech Poznań [2pkt]
Levski - Sporting
Liverpool - Utrecht
Porto - CSKA Sofia
2569 11

MałkiCity vs Gwardia Polska #37 IV kolejka


Atakujący: MałkiCity
Obrońca: Gwardia Polska
Prowincja: 37
Nacja: Hiszpania
Gracze: 2vs2
Nasze Zasady: 1000 nr
Terminy: środa 20, czwartek 22, piątek 20
2512 8

Cossacks 3 DLC: Days of Brillance z polską kampanią!



© 2009-2011 | Kozacy.org - polskie centrum gry Kozacy I & II. Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie elementów zawartych na stronie zabronione.

Partner - StartVISION.pl modified by Kozacy.org
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group